Benibachi Fulvic Grain 30g

Kód: 4903
Neohodnotené
Značka: Benibachi
11 €
Skladom

Benibachi Fulvic Grain zlepšuje životné podmienky kreviet CRS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benibachi Fulvic Grain zlepšuje životné podmienky kreviet CRS.

Hlavné vlastnosti

 • Vytvára kyslé a mäkké prostredie pre krevetky. Oživuje procesy v substráte.
 • BENIBACHI FULVIC GRAIN sú zrná prírodných, dlhodobo pôsobiacich fulvo-kyselín vyvinutých spoločnosťou BENIBACHI za účelom zlepšenia chovu a podmienok chovu kreviet.
 • Fulvic Grain zlepšuje parametre GH, KH, pH vody podobne ako prípravky na báze huminových kyselín (Benibachi BLACKWATER), ale nesfarbuje vodu!
 • Používa sa tiež v substrátoch BLACK SOIL označených ako FULVIC.
  FULVIC GRAIN je vo forme čierneho zrna, ktoré dokonale splývajú so zemou, a preto je tak široko používaný. Doplnok má aktivitu asi 6 mesiacov, líši sa v závislosti od spôsobu použitia.

Najdôležitejšie účinky Fulvic Grain sú:

 • Znižuje pH vody na okolo pH6
 • Znižuje tvrdosť vody GH a KH
 • Zvyšuje mieru prežitia malých kreviet
 • Pozitívne pôsobí na rast rastlín
 • Funguje proti riasam, obmedzuje rast všetkých rias v nádrži pre krevety

Použitie

FULVIC GRAIN je možné použiť v mnohých situáciách na prispôsobenie parametrov vody ideálnym podmienkam. Jedno balenie FULVIC GRAIN postačuje pre akvárium s dĺžkou 60 cm. Uvedené dávky sú odporúčané, ale môžu byť upravené podľa individuálnych potrieb.

Založenie akvária-ako prímes k substrátu pre vytvorenie ešte kyslejšieho a priateľskejšieho prostredia pre CRS. Dôkladne premiešajte s BLACK SOIL v množstve 30-60g/60l, v závislosti od parametrov, ktoré chcete získať. Také použitie sa premietne do najdlhšej životnosti produktu.

Keď substrát začne strácať svoje vlastnosti, premiešajte ho s vrchnou vrstvou substrátu v množstve 30g/60l, aby sa zabránilo opätovnému nechcenému reštartu. Môžete tiež odstrániť 30% substrátu odkalovačom a posypať FULVIC GRAIN a jemne opláchnutý substrát vložiť späť. Tým sa predĺži jeho životnosť!

Zlepšenie parametra GH, KH a pH, pravidelne každých niekoľko mesiacov, aby sa stabilizovali vodné podmienky v nádrži. FULVIC GRAIN by mal byť rozptýlený na substrát BLACK SOIL. Najprv použite 30g/60l, potom každé 2–3 mesiace použite množstvo upravenej testy.

FULVIC GRAIN umiestnený vo filtri bude fungovať najúčinnejšie, ale najkratšiu dobu. Spočiatku používajte 15g/60l, aby nedošlo k prílišnému zníženiu pH, potom každý mesiac množstvo upravené na základe testov vody, aby sa parametre zlepšili na požadované hodnoty.

Dodatočné parametre

Kategória: Huminy
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie