Benibachi Fulvic Grain 10g (Vzorka)

Kód: 4904
Neohodnotené
Značka: Benibachi
6 €
Skladom

Benibachi Fulvic Grain zlepšuje životné podmienky kreviet CRS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benibachi Fulvic Grain zlepšuje životné podmienky kreviet CRS.

Hlavné vlastnosti

 • Vytvára kyslé a mäkké prostredie pre krevetky. Oživuje procesy v substráte.
 • BENIBACHI FULVIC GRAIN sú zrná prírodných, dlhodobo pôsobiacich fulvo-kyselín vyvinutých spoločnosťou BENIBACHI za účelom zlepšenia chovu a podmienok chovu kreviet.
 • Fulvic Grain zlepšuje parametre GH, KH, pH vody podobne ako prípravky na báze huminových kyselín (Benibachi BLACKWATER), ale nesfarbuje vodu!
 • Používa sa tiež v substrátoch BLACK SOIL označených ako FULVIC.
  FULVIC GRAIN je vo forme čierneho zrna, ktoré dokonale splývajú so zemou, a preto je tak široko používaný. Doplnok má aktivitu asi 6 mesiacov, líši sa v závislosti od spôsobu použitia.

 

Najdôležitejšie účinky Fulvic Grain sú:

 • Znižuje pH vody na okolo pH6
 • Znižuje tvrdosť vody GH a KH
 • Zvyšuje mieru prežitia malých kreviet
 • Pozitívne pôsobí na rast rastlín
 • Funguje proti riasam, obmedzuje rast všetkých rias v nádrži pre krevety

Použitie

FULVIC GRAIN je možné použiť v mnohých situáciách na prispôsobenie parametrov vody ideálnym podmienkam. Jedno balenie FULVIC GRAIN postačuje pre akvárium s dĺžkou 60 cm. Uvedené dávky sú odporúčané, ale môžu byť upravené podľa individuálnych potrieb.

Založenie akvária-ako prímes k substrátu pre vytvorenie ešte kyslejšieho a priateľskejšieho prostredia pre CRS. Dôkladne premiešajte s BLACK SOIL v množstve 30-60g/60l, v závislosti od parametrov, ktoré chcete získať. Také použitie sa premietne do najdlhšej životnosti produktu.

Keď substrát začne strácať svoje vlastnosti, premiešajte ho s vrchnou vrstvou substrátu v množstve 30g/60l, aby sa zabránilo opätovnému nechcenému reštartu. Môžete tiež odstrániť 30% substrátu odkalovačom a posypať FULVIC GRAIN a jemne opláchnutý substrát vložiť späť. Tým sa predĺži jeho životnosť!

Zlepšenie parametra GH, KH a pH, pravidelne každých niekoľko mesiacov, aby sa stabilizovali vodné podmienky v nádrži. FULVIC GRAIN by mal byť rozptýlený na substrát BLACK SOIL. Najprv použite 30g/60l, potom každé 2–3 mesiace použite množstvo upravenej testy.

FULVIC GRAIN umiestnený vo filtri bude fungovať najúčinnejšie, ale najkratšiu dobu. Spočiatku používajte 15g/60l, aby nedošlo k prílišnému zníženiu pH, potom každý mesiac množstvo upravené na základe testov vody, aby sa parametre zlepšili na požadované hodnoty.

Dodatočné parametre

Kategória: Huminy
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: