SL-Aqua Water Aquavital for Shrimps 250 ml

Kód: 255
2 hodnotenia
Značka: SL-Aqua
15 €
Skladom

SL-Aqua Water Aquavital for Shrimps je prípravok pozostávajúci z vitamínov, aminokyselín a makroelementov pomáhajúci udržovať vaše krevetky zdravé, podporuje ich množenie a zvyšuje mieru prežitia mladých jedincov.

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-aqua aquavital for shrimps je prípravok pozostávajúci z vitamínov, aminokyselín a makroelementov pomáhajúcim udržovať vaše krevetky zdravé, podporuje ich množenie a zvyšuje mieru prežitia mladých jedincov. Prípravok krevetkám dopĺňa dôležité vitamíny a tak ich robí odolnejšími voči nebezpečným baktériám a chorobám a podporuje tiež silnejšiu stavbu panciera.

SL-Aqua Water Aquavital for Shrimps je ľahko absorbovaný krevetami cez kožu a žiabre. To znamená, že je vhodný aj na použitie s rakmi a morskými krevetami.

Jedným zo znakov, že vaším krevetkách chýbajú dôležité vitamíny je to, že síce vidíte prírastok krevetiek, ale malé krevetky vám začnu po čase miznúť. To je prejavom toho, že im chýbajú vitamíny a minerály, a hynú pri zvliekaní.

Dávkovanie

Pre nové akvárium (alebo čerstvo po pridaní krevetiek) odporúčame pridať 20ml na 100L vody. Počas normálnej údržby pridajte 10ml na 100L vody raz týždenne, najlepšie po výmene vody. Jedna odmerka = 5ml. Produkt nemení parametre vody ako gH, kH, alebo pH. Nejedná sa o pridanie vápnika a magnézia, ako pri obdobných produktoch.

Zloženie

Vitamin A, B1, B2, B3, B6, D3, E, H, K3, folic acid, nicotinic acid, pantothenic acid, immunoglobulin, chitosan

Pred použitím premiešajte

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: