Shrimps Forever Shrimp Trace 130ml

Kód: 186
Neohodnotené
12 €
Skladom

Produkt Shrimps Forever Shrimp Trace obsahuje stopové prvky a minerály, ktoré krevety potrebujú v malom množstve, ale prirodzene sa vo vode nenachádzajú. Produkt u kreviet podporuje mnoho metabolických procesov a produkciu enzýmov. Obsah: 130 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Shrimp Trace 130ml

Produkt Shrimps Forever Shrimp Trace obsahuje stopové prvky a minerály, ktoré krevety potrebujú v malom množstve, ale prirodzene sa vo vode nenachádzajú. Produkt u kreviet podporuje mnoho metabolických procesov a produkciu enzýmov.

Kvôli nedostatku týchto stopových prvkov a minerálov vo vode sa u kreviet môžu vyskytnúť problémy, ktoré vedú k spomaleniu rastu, erektilnej dysfunkcii, reprodukčným problémom, chorobám alebo až ku smrti. Pridanie malého množstva produktu pri každej výmene vody týmto problémom zabráni.

Zloženie

100% prírodné stopové prvky a minerály, 100% organický chitín

Dávkovanie

Pri každej výmene vody použite 5 mililitrov na 40 litrov vody. 1 fľaša postačí na 1040 litrov vody. Balenie obsahuje kvapátko (20 kvapiek je asi 1 mililiter).

Tip: Pre optimálnu podporu kreviet použite Shrimps Forever Shrimp Trace v kombinácii s produktom Shrimps Forever GH+ Mineral Powder a s produktom Shrimps Forever Black Water.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: