Shrimp Supplies Škoricové tyčinky 5cm - 1ks

Kód: 1074
Tip
Neohodnotené
1 €
Skladom

Naše škoricové tyčinky sú veľmi vhodné na použitie v akváriu a majú antibakteriálny účinok. Škoricové tyčinky navyše poskytujú prírodnú výzdobu a úkryty, čo dodáva akváriu prirodzený vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše škoricové tyčinky sú veľmi vhodné na použitie v akváriu a majú antibakteriálny účinok. Tieto škoricové tyčinky sú najkvalitnejšie a pochádzajú zo Srí Lanky. Tento produkt obsahuje prírodné látky, ktoré sa tiež vyskytujú v prirodzenom prostredí rýb a kreviet, ako sú: triesloviny, éterické oleje a humínové látky. Tieto tyčinky prírodným spôsobom zabraňujú chorobám a plesniam.

Krevety, malé ryby a ryby na dne tieto palice radi používajú ako úkryt. Tyčinky majú tiež dekoratívnu hodnotu a dodávajú akváriu prirodzený vzhľad. Tyčinky v akváriu pomaly hynú, a preto poskytujú dlhodobé jedlo pre krevety a ryby.

Poznámka: Tieto škoricové tyčinky boli špeciálne ošetrené pre použitie v akváriách. Výrobky zo škorice, ktoré nájdete inde, často pochádzajú z Číny a obsahujú malé množstvo kumarínu. Táto látka je škodlivá pre akvarijné zvieratá.

Obsah: 1 tyčinka škorice (cca 5 centimetrov).

Použitie: Použite 1 škoricovú tyčinku na cca. 5-10 litrov akvarijnej vody. Umiestnite niekoľko paličiek na seba alebo nad seba, aby ste dosiahli hravý efekt.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: