Shrimps Forever Sulawesi Mineral 7,5 90g

Kód: 204
Neohodnotené
11 €
Skladom

Produkt Shrimps Forever Sulawesi Mineral 7,5 je špeciálne vyvinutý pre re-mineralizáciu osmotickej, ďažďovej, alebo destilovanej vody, vďaka čomu je vhodný pre chov kreviet Sulawesi. Pridáva základné a stopové minerály potrebné pre zdravie kreviet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Sulawesi Mineral 7,5 90g

Produkt Shrimps Forever Sulawesi Mineral 7,5 je špeciálne vyvinutý pre re-mineralizáciu osmotickej, ďažďovej, alebo destilovanej vody, vďaka čomu je vhodný pre chov kreviet Sulawesi. Pridáva základné a stopové minerály potrebné pre zdravie kreviet. Taktiež podporuje kvalitu vody.

Shrimps Forever Sulawesi Mineral 7,5  zvyšuje pH na hodnotu 7,5, čo simuluje hodnoty vody, v ktorej krevety Sulawesi prirodzene žijú. To podporuje ich sfarbenie a celkovú pohodu, čo pomáha predchádzať chorobám a stresu. 

Shrimps Forever Sulawesi Mineral 7,5 zvyšuje celkovú tvrdosť (° dGH) a uhličitanovú tvrdosť (KH) v pomere ° dGH / KH: 1,0 / 0,45.

Dávkovanie

Pridajte 3,5 gramu na 20 litrov vody, aby sa hodnota GH upravila na úroveň  6 a KH na úroveň 2,7 s vodivosťou 350 - 400 microSiemensov. 90 gramov postačí na 515 litrov (novej) vody.

Obsah: 90 gramov vo forme prášku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: