Shrimps Forever Ex-It - Proti ploštenkám 35g

Kód: 4781
Neohodnotené
12 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Shrimps Forever Ex-it zbaví vaše akvárium planárií, hydry a slimákov v 1 alebo 2 ošetreniach. Shrimps Forever Ex-it je bezpečný pre krevety a raky. Pôsobí rýchlo a efektívne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Ex-it zbaví vaše akvárium planárií, hydry a slimákov v 1 alebo 2 ošetreniach. Shrimps Forever Ex-it je bezpečný pre krevety a raky. Pôsobí rýchlo a efektívne. Ploštenka je druh červa s trojuholníkovou hlavou a môže dorásť až do dĺžky 4/5 centimetra. Planarie majú zvyčajne jeden alebo dva páry očí a majú charakteristickú trojuholníkovú alebo šípovitú hlavu.

Shrimps Forever Ex-it funguje rovnako ako Biomax NO planaria na báze prírodnej zložky extraktu z palmy betelového orecha.

Palma z betelových orechov je prirodzene sa vyskytujúca surovina, ktorá sa získava zo stonky betelovej palmy. Palmový extrakt je toxický pre organizmy podobné červom.
Shrimps Forever Ex-it nemá žiadny vplyv na kvalitu vody. Hodnota pH, GH a KH zostáva počas kúry nezmenená.

Shrimps Forever Ex-it nemá negatívny vplyv na krevety, vodné rastliny a dôležité baktérie vo vode alebo filtračnom materiáli a bol opakovane úspešne testovaný proti planáriám. Prečítajte si prosím dôležité upozornenia.

Hlavné zložky

Palma z betelových orechov, extrakt zo stonky palmy

Dávkovanie a použitie

Dávkujte 1 gram (asi pol čajovej lyžičky) na 50 litrov akváriovej vody. Po 5 dňoch vymeňte 50% vody a ak sa problémy ešte nevyriešili, dávkujte znova.

Dôležité poznámky

- Shrimps Forever Ex-it zabíja slimáky a ploštenky, čo spôsobuje, že sa do vody dostáva veľa odpadu, keď tieto zvieratá zahynú. Sledujte svoje hodnoty vody a zaistite rýchle odstránenie mŕtvych zvierat! Vykonajte výmenu 50/80 % vody, ak je množstvo odpadu príliš vysoké.

Balenie

35 gramov prášku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: