NatureHolic PurSnack Krill 30g

Kód: 5483
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
11 €
Skladom

NatureHolic PureSnacks pre ryby a bezstavovce v akváriu sú prvotriednou náhradou, keď živá potrava nie je taká dobrá alebo sa dokonca pokazila, a skvelou a ľahko skladovateľnou alternatívou mrazených potravín pochybného pôvodu.

Popis: Doplnkové krmivo pre ryby a bezstavovce v akváriách
Zloženie: Krill v želé
Skladovanie: v chlade a suchu, otvorené vrecká v chladničke
Vhodné pre malé až veľké ryby, krevety, trpasličie kraby, kraby a vodné slimáky

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic PureSnack Krill je vysokokvalitné doplnkové krmivo pre všežravé a mäsožravé ryby a bezstavovce v akváriu. 

  • 100% prírodný rad potravín NatureHolic PureSnacks v piatich chutných druhoch je prvotriednou alternatívou k ťažko vypestovateľným živým alebo mrazeným krmivám.
  • NatureHolic PureSnack Krill je vítanou zmenou aj pre ryby, ktoré sú kŕmené prevažne vločkovým alebo granulovaným krmivom.

 

NatureHolic PureSnack Krill prináša cenné zložky, ktoré môžu byť prospešné pre zdravie rýb a bezstavovcov: Prírodný červený pigment astaxantín v kriloch podporuje sfarbenie rýb a bezstavovcov a môže podporovať imunitný systém kôrovcov. Škrupina krillových kôrovcov poskytuje dôležitú potravinovú vlákninu chitín pre bezproblémové trávenie. Chitín je tiež dôležitým stavebným kameňom pre vývoj panciera u kôrovcov, krabov a kreviet. Krill tiež poskytuje esenciálne omega 3 mastné kyseliny a hodnotné bielkoviny.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: