NatureHolic Guppyfeed - Krmivo pre Gupky a živorodky 4g (Vzorka)

Kód: 3661
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Skladom

Krmivo NatureHolic Guppyfeed je šité na mieru pre potreby gupiek a ich príbuzných ako Endler Guppies v akváriu. Okrem kvalitných živočíšnych surovín obsahuje aj rastlinné zložky, ktoré gupkám prospievajú. Mäkké granule chránia citlivé ústa gupiek pred poraneniami spôsobenými tvrdou potravou.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

NatureHolic Guppyfeed je jemný mäkký granulát s hrúbkou zrna 0,5 mm, ktorý je vhodný ako hlavné krmivo pre všetky akváriové ryby a najmä pre gupky. Jemná konzistencia kŕmnych perličiek pripomína prirodzené larvy hmyzu. Chráni citlivé rybie tlamy pred mikroúrazmi spôsobenými tvrdým krmivom alebo krmivom s ostrými hranami. Okrem živočíšnych zložiek potrebujú gupky vo svojej strave aj zeleninovú zložku. Ako špeciálne prísady preto do krmiva NatureHolic Guppyfeed pridávame cesnakový extrakt a prášok z listov zázračného stromu Moringa olifera. Tieto bylinné prísady majú údajne pozitívne účinky na imunitný systém a farbu okrasných rýb.

Jemná granulovaná potrava sa po kŕmení chvíľu unáša po hladine vody, odkiaľ ju gupky orientované na hladinu jedia hornými ústami. Jemná zrnitosť zaručuje, že toto hodnotné krmivo môžu konzumovať aj malé gupky.

Živiny sú v krmive vyvážené a pripravené tak, aby boli ľahko stráviteľné, takže ryby nevylučujú veľa živín výkalmi. Tým sa zabráni zakaleniu vody v dôsledku prebytočných živín vo vode v akváriu.

Špeciálne inovácie NatureHolic

Komplex NH Immun + špeciálne vyvinutý pre krmivo NatureHolic Chichfeed. je založený na rastlinných látkach a látkach s prebiotickým účinkom, ktoré dokážu posilniť imunitný systém okrasných rýb v akváriu. Najmä výťažky z cesnaku pôsobia na posilnenie imunity a chránia aj pred parazitmi.

Vysokoúčinná prísada NH Color + ktorá sa spolieha na 5 rôznych zosilňovačov farieb: beta-karotén, luteín, zeaxantín, lykopén a astaxantín. Karotenoidy prispievajú k dobrému vývoju farby a môžu dokonca posilniť imunitný systém a podporovať rozmnožovanie akváriových rýb.

Komplex NH Energy +, tvorený špeciálnymi aminokyselinami a ich derivátmi, prispieva s L-karnitínom alebo kyselinou gama-aminomaslovou k výraznému zlepšeniu kondície, ako aj lepšiemu a zdravšiemu rastu akváriových rýb. Tieto pozitívne účinky sa už oddávna využívajú v akvakultúre a teraz ich nájdeme aj u okrasných rýb v akváriu.

Komplex NH Fulvin + obsahuje humínovú látku fulvic acid alebo fulvic acid. Okrem transportu vitamínov, stopových prvkov a minerálov dokážu fulvíny tiež viazať škodliviny a brzdiť rast baktérií, čo má pozitívny vplyv na zdravé trávenie a silný imunitný systém. Očakávaná dĺžka života rýb sa môže zvýšiť, pretože môžu lepšie absorbovať živiny.

Zloženie

rybia múčka, rastlinné bielkovinové extrakty, vedľajšie rastlinné produkty, rybí bielkovinový hydrolyzát, rybí tuk (zdroj omega3), moringa olifera, cesnakový extrakt, rozmarínový extrakt, beta-glukány

Výživové doplnky na kg krmiva

Vitamíny: Vitamín A 25 000 IU, Vitamín D 2 200 IU, Vitamín E 400 mg, Vitamín C 1 000 mg / kg

Analytické zloženie

hrubý proteín 43%, hrubý tuk 13%, hrubý popol 7%, hrubá vláknina 1% Doplnkové látky na kg: Vitamíny: Vitamíny: Vitamín A 25 000 IU, Vitamín D 2 200 IU, Vitamín E 400 mg, Vitamín C 1 000 mg / kg

Dávkovanie

Kŕmte niekoľkokrát denne malým množstvom, ktoré ryby zjedia do niekoľkých minút. Je lepšie kŕmiť niekoľkokrát denne a v menšom množstve.

Balenie

4 gramy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: