Mosura Rich Water 25g

Kód: 2219
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Mosura
12 €
Skladom

Len voda v akváriu, ktorá je bohatá na mikroorganizmy, je najlepšia na rast a rozmnožovanie kreviet. Takúto vodu vytvoríte aj Vy doma pomocou prípravku Mosura Rich Water. Prípravok vysokej biologickej kvality s obsahom kyseliny fulvovej je bohatý na aminokyseliny, vitamíny, mikroelementy, povrchovo aktívne látky, nukleové kyseliny, polysacharidy, biologicky aktívne kyseliny a rastové faktory. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti

Len voda v akváriu, ktorá je bohatá na mikroorganizmy, je najlepšia na rast a rozmnožovanie kreviet. Takúto vodu vytvoríte aj Vy doma pomocou prípravku Mosura Rich Water. Prípravok Mosura Rich Water s obsahom kyseliny fulvovej bol získaný špeciálnym biochemickým postupom a biofermentáciou, čoho výsledkom je produkt vysokej biologickej kvality vhodný pre použitie v akváriách. Mosura Rich Water je prípravok bohatý na aminokyseliny, vitamíny, mikroelementy, povrchovo aktívne látky, nukleové kyseliny, polysacharidy, biologicky aktívne kyseliny a rastové faktory. 

  • vytvára ekologickú rovnováhu v akváriu
  • podporuje rast planktónu, ktorý je výdatným zdrojom potravy pre krevetky
  • znižuje nepriaznivé pôsobenie amoniaku a dusitanov na krevetky
  • znižuje stres kreviet a podporuje ich imunitu
  • zvyšuje vitalitu, podporuje metabolizmus a zlepšuje tak celkovo kvalitu chovu krevetiek
  • zabraňuje nadmernej eutrofizácii v akváriu
  • zlepšuje rast kreviet, ale aj rastlín
  • revitalizuje podložie v akváriu

Dávkovanie

Na 20 litrov vody v akváriu sa odporúča použiť 1 zarovnanú odmerku Mosura Rich Water. Používajte pri zabiehaní akvária, pri výmene vody, resp. v pravidelných intervaloch (raz za 2 týždne až za 1 mesiac ). Podľa potreby upravte dávkovanie, resp. jeho frekvenciu. Po pridaní sa môže objaviť mierne zafarbenie vody na svetlo jantárovú farbu. 

Obsah balenia

25 g balenie s odmerkou

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne doplnky pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: