Mosura Rich Water 25g

Kód: 2219
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Mosura
12 €
Skladom

Len voda v akváriu, ktorá je bohatá na mikroorganizmy, je najlepšia na rast a rozmnožovanie kreviet. Takúto vodu vytvoríte aj Vy doma pomocou prípravku Mosura Rich Water. Prípravok vysokej biologickej kvality s obsahom kyseliny fulvovej je bohatý na aminokyseliny, vitamíny, mikroelementy, povrchovo aktívne látky, nukleové kyseliny, polysacharidy, biologicky aktívne kyseliny a rastové faktory. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti

Len voda v akváriu, ktorá je bohatá na mikroorganizmy, je najlepšia na rast a rozmnožovanie kreviet. Takúto vodu vytvoríte aj Vy doma pomocou prípravku Mosura Rich Water. Prípravok Mosura Rich Water s obsahom kyseliny fulvovej bol získaný špeciálnym biochemickým postupom a biofermentáciou, čoho výsledkom je produkt vysokej biologickej kvality vhodný pre použitie v akváriách. Mosura Rich Water je prípravok bohatý na aminokyseliny, vitamíny, mikroelementy, povrchovo aktívne látky, nukleové kyseliny, polysacharidy, biologicky aktívne kyseliny a rastové faktory. 

  • vytvára ekologickú rovnováhu v akváriu
  • podporuje rast planktónu, ktorý je výdatným zdrojom potravy pre krevetky
  • znižuje nepriaznivé pôsobenie amoniaku a dusitanov na krevetky
  • znižuje stres kreviet a podporuje ich imunitu
  • zvyšuje vitalitu, podporuje metabolizmus a zlepšuje tak celkovo kvalitu chovu krevetiek
  • zabraňuje nadmernej eutrofizácii v akváriu
  • zlepšuje rast kreviet, ale aj rastlín
  • revitalizuje podložie v akváriu

Dávkovanie

Na 20 litrov vody v akváriu sa odporúča použiť 1 zarovnanú odmerku Mosura Rich Water. Používajte pri zabiehaní akvária, pri výmene vody, resp. v pravidelných intervaloch (raz za 2 týždne až za 1 mesiac ). Podľa potreby upravte dávkovanie, resp. jeho frekvenciu. Po pridaní sa môže objaviť mierne zafarbenie vody na svetlo jantárovú farbu. 

Obsah balenia

25 g balenie s odmerkou

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne doplnky pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie