Mosura Old Sea Mud Powder 40g

Kód: 2218
Novinka
Neohodnotené
Značka: Mosura
10 €
Skladom

Old Sea Mud Powder je 100% prírodný produkt, ktorý výrazne zlepšuje kvalitu a čírosť vody v akváriu a remineralizuje ju. Old Sea Mud Powder tiež výrazne napomáha odstráneniu škodlivých látok, ako sú ťažké kovy, voľné radikály a pesticídy.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Základné vlastnosti

Old Sea Mud Powder je 100% prírodný produkt, ktorý výrazne zlepšuje kvalitu vody, dopĺňa a vylepšuje obsah minerálov a stopových prvkov vo vode akvária, ktoré boli vyčerpané, či už činnosťou samotných krevetiek alebo výmenami vody, či nadmernou filtráciou. Old Sea Mud Powder tiež pomáha odstráneniu škodlivých látok, ako sú napr. uhlík a amíny vznikajúce rozkladom organického materiálu, či ťažké kovy, voľné radikály a pesticídy.

  • Používanie bahna Old Sea Mud je v Japonsku veľmi populárne a používajú ho takmer všetci chovatelia krevetiek.
  • Tento prípravok obsahuje len kvalitné minerálne horniny, a preto má aj vysoký podiel stopových prvkov, ktorý sa blíži k 3 %. 
  • Old Sea Mud Powder obsahuje takmer 70 rôznych minerálov a ďalších zlúčenín, ktoré významným spôsobom prispievajú k remineralizácii vody v akváriu.
  • Mosura Old Sea Mud Powder je schopný vyčíriť vodu priťahovaním nečistôt. Pri prvom použití môže vyčírenie vody v akváriu trvať dlhšie, avšak pri následnom použití by sa doba čistenia mala skrátiť, čo indikuje zlepšenie kvality vody.
  • Tento produkt môže nielen podporiť zdravie Vašich krevetiek, ale tiež urýchľuje rýchlosť rastu rastlín vďaka obsiahnutým stopovým prvkom.
  • Podporuje aktivitu prospešných mikroorganizmov v akváriu
  • Zlepšuje kvalitu vody neutralizáciou toxických látok, ako sú ťažké kovy a voľné radikály.
  • Eliminuje zápach v akváriu
  • Remineralizuje vodu v akváriu

 

Dávkovanie

Pri zakladaní nového akvária: celé balenie (40 g) rovnomerne nasypte na substrát (platí pre akvárium s rozmermi 60 x 30 cm (resp. pomerne znížte/zvýšte dávku podľa rozmerov Vášho akvária). V prípade, že Mosura Old Sea Mud Powder pridávate pri zakladaní akvária, nie je potrebné ho dávkovať po dobu 6 mesiacov. Následne postupujte ako je uvedené nižšie.

Pri údržbe: 1 zarovnaná odmerka na 60L vody v akváriu každý tyždeň. Pre väčšie akvária zvýšte pomerne aj dávkovanie. 

 

Obsah balenia

40 g balenie s odmerkou. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: