Hikari Cichlid Staple Baby 4g (Vzorka)

Kód: 6453
Neohodnotené
Značka: Hikari
2 €
Skladom

Krmivo Hikari Cichlid Staple je hospodárne každodenné krmivo pre cichlidy ako aj pre iné veľké tropické ryby. Toto krmivo obsahuje všetky základné nutričné ​​zložky, ktoré Vaše ryby potrebujú, aby zostali zdravé

Detailné informácie

Podrobný popis

Krmivo Hikari Cichlid Staple je hospodárne každodenné krmivo pre cichlidy ako aj pre iné veľké tropické ryby. Toto krmivo obsahuje všetky základné nutričné ​​zložky, ktoré Vaše ryby potrebujú, aby zostali zdravé. Má vysoký obsah stabilizovaného vitamínu C, čo zvyšuje odolnosť rýb proti stresu a imunitu k nákazlivým chorobám. Ak hľadáte lacné krmivo, ktoré udrží Vaše ryby v špičkovej kondícii, potom je to práve toto!

Každodenné krmivo, poskytujúce základné živiny pre uchovanie zdravia Vašich rýb. Môžete s ním očakávať vynikajúcu rýchlosť rastu rýb!

Vo forme plávajúcich peliet a nekalí vodu.

Vyrába sa na vysoko automatizovanom a špecializovanom zariadení pod prísnou akostnou kontrolou, z vybraných zložiek, ktoré boli preverené rozsiahlym výskumom. To Vám zabezpečí najlepšiu kvalitu za Vaše tvrdo zaslúžené peniaze.

Kŕmenie:
Dávajte rybám dvakrát až štyrikrát denne také množstvo krmiva, ktoré sú schopné skonzumovať v priebehu niekoľko málo minút. Dbajte na to, aby sa ryby neprekrmovali. Po skončenej dobe kŕmenia odstráňte nespotrebovanú potravu.

Zloženie:

Celkové bielkoviny

Celkové tuky

Celkové vlákniny

Vlhkosť

Popol

Min. 35%

Min. 4%

Max. 5%

Max. 10%

Max. 9%

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: