Hikari Cichlid Excel Medium 4g (Vzorka)

Kód: 6464
Neohodnotené
Značka: Hikari
12 € –83 %
Hikari Cichlid Excel Medium 250g
12 € –83 % 2 €
Skladom

Špeciálne vyvinutá denné výživa pre bylinožravé cichlidy a väčšie tropické ryby s vysokým obsahom prírodných rastlinných látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne vyvinutá denné výživa pre bylinožravé cichlidy a väčšie tropické ryby s vysokým obsahom prírodných rastlinných látok.

Vynikajúce krmivo s vyváženou kombináciou rastlinných zložiek, zodpovedá nutričným potrebám väčšiny bylinožravých rýb. Krmivo obsahuje pšeničné klíčky, ktoré majú vysoký obsah vitamínu E a tým u rýb podporujú dlhodobé zdravie a silu. Obsahujú tiež kyselinu linolovú, ktorá podporuje zdravie vnútorných orgánov a aktívnu reprodukciu. Ďalšou výhodou pšeničných klíčkov, ktoré sú zastúpené v každom granuláte Hikari Cichlid Excel, je ľahká stráviteľnosť. Kvalitnou prísadou je kultivovaná spirulina na dosiahnutie brilantných, krásnych farieb, čo u ostatných značkových krmív zvyčajne nenájdete. Vysoký obsah stabilizovaného vitamínu C pomáha potláčať stres, zvyšuje imunitu voči infekčným chorobám a udržiava tak ryby pri dobrom zdraví. Odporúčané pre cichlidy z jazier Malawi a Tanganika.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiom výživy rýb v ich biotopných oblastiach. Získané poznatky sú skúmané tímom vedcov z vývojových laboratórií Hikari. Firma sa opiera o priame skúsenosti so šľachtením a chovom rýb, poznatky, ktoré týmto získava umožňujú stále zlepšovať a zdokonaľovať krmivá. V ich výrobe sú používané tie najmodernejšie technológie. Značka Hikari má tak dobrú reputáciu a povesť, že ju NASA vyzvala k vývoju špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Zloženie:

Celkové bielkoviny

Celkové tuky

Celkové vlákniny

Vlhkosť

Popol

Min. 35%

Min. 4%

Max. 3%

Max. 10%

Max. 10%

 Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: