Söchting Oxydator - náhradná náplň 3% 1 L

Kód: 3916
Akcia
Neohodnotené
Značka: Söchting
11 € –18 %
OxydatorLoesung3
11 € –18 % 9 €
Skladom

SÖCHTING Oxydatory sú jednoduché zariadenia v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodávajú do vody v akváriu na rozdiel od okysličovacích motorčekov úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod.

  • 1 liter plniaceho roztoku 3% pre Oxydator A, D a Oxydator Mini
  • 3% roztok vydrží dlhšie ako 6% roztok, ale účinok je slabší. Ak teda chcete oxidačné činidlá použiť len mierne ako podporu, použite 3% roztok.

Detailné informácie

Podrobný popis

SÖCHTING Oxydatory sú jednoduché zariadenia v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodávajú do vody v akváriu na rozdiel od okysličovacích motorčekov úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod

Hlavné vlastnosti

Čistý kyslík, ktorý oxydátor vyrobí, sa z väčšej časti a bez tvorby bubliniek ihneď rozpustí vo vode. Prívod kyslíka tak prebieha úplne bezhlučne, plynulo a po dlhú dobu. Nedochádza k žiadnemu vylučovaniu oxidu uhličitého a k víreniu detritu zo dna akvária, ako pri okysličovacích motorčekoch.

Aktívny kyslík urýchľuje odbúravanie odpadových látok, potlačuje hnilobné procesy v celom priestore akvária, keďže zlepšuje podmienky pre prospešné baktérie, ktoré sú na kyslíku závislé. Biologická filtrácia sa tak mnohonásobne zlepší.

Aktívny kyslík sa dostáva aj do substrátu a vytvára z neho ideálny biologický filter.

Nevyžaduje pripojenie k elektrickej sieti a výpadky elektriny jeho funkciu neovplyvnia.

Funguje na princípe chemickej reakcie čistého peroxidu vodíka v prítomnosti katalyzátora, pri ktorej vzniká čistý kyslík a voda. Funguje kým sa zásoba peroxidu neminie. Okrem dopĺňania peroxidu si nevyžaduje žiadnu starostlivosť.

Obsah balenia

SÖCHTING Roztok 3% pre Oxydator 1 l

  • 1 liter plniaceho roztoku 3% pre Oxydator A, D a Oxydator Mini
  • 3% roztok vydrží dlhšie ako 6% roztok, ale účinok je slabší. Ak teda chcete oxidačné činidlá použiť len mierne ako podporu, použite 3% roztok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie