Söchting Oxydator - náhradná náplň 12% 1 L

Kód: 3917
Neohodnotené
Značka: Söchting
13 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SÖCHTING Oxydatory sú jednoduché zariadenia v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodávajú do vody v akváriu na rozdiel od okysličovacích motorčekov úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod.

  • 1 liter plniaceho roztoku 12% pre všetky oxidačné činidlá Söchting.

 Roztok je možné zmiešať s destilovanou vodou, napríklad zriediť na 6 % roztok. Upozornenie: Na mixovanie nepoužívajte vodu z vodovodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

SÖCHTING Oxydatory sú jednoduché zariadenia v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodávajú do vody v akváriu na rozdiel od okysličovacích motorčekov úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod

Hlavné vlastnosti

Čistý kyslík, ktorý oxydátor vyrobí, sa z väčšej časti a bez tvorby bubliniek ihneď rozpustí vo vode. Prívod kyslíka tak prebieha úplne bezhlučne, plynulo a po dlhú dobu. Nedochádza k žiadnemu vylučovaniu oxidu uhličitého a k víreniu detritu zo dna akvária, ako pri okysličovacích motorčekoch.

Aktívny kyslík urýchľuje odbúravanie odpadových látok, potlačuje hnilobné procesy v celom priestore akvária, keďže zlepšuje podmienky pre prospešné baktérie, ktoré sú na kyslíku závislé. Biologická filtrácia sa tak mnohonásobne zlepší.

Aktívny kyslík sa dostáva aj do substrátu a vytvára z neho ideálny biologický filter.

Nevyžaduje pripojenie k elektrickej sieti a výpadky elektriny jeho funkciu neovplyvnia.

Funguje na princípe chemickej reakcie čistého peroxidu vodíka v prítomnosti katalyzátora, pri ktorej vzniká čistý kyslík a voda. Funguje kým sa zásoba peroxidu neminie. Okrem dopĺňania peroxidu si nevyžaduje žiadnu starostlivosť.

Obsah balenia

  • 1 liter plniaceho roztoku 12% pre všetky oxidačné činidlá Söchting.

 Roztok je možné zmiešať s destilovanou vodou, napríklad zriediť na 6 % roztok. Upozornenie: Na mixovanie nepoužívajte vodu z vodovodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: