Söchting Oxydator mini do 60 l

Kód: 1749
Novinka
3 hodnotenia
Značka: Söchting
12 €
Skladom

SÖCHTING Oxydator Mini je jednoduché zariadenie v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodáva do vody v akváriu, na rozdiel od okysličovacích motorčekov, úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod.

Detailné informácie

Podrobný popis

SÖCHTING Oxydator Mini je jednoduché zariadenie v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodáva do vody v akváriu, na rozdiel od okysličovacích motorčekov, úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod

Základné vlastnosti

  • Čistý kyslík, ktorý oxydátor vyrobí, sa z väčšej časti a bez tvorby bubliniek ihneď rozpustí vo vode. Prívod kyslíka tak prebieha úplne bezhlučne, plynulo a po dlhú dobu. Nedochádza k žiadnemu vylučovaniu oxidu uhličitého a k víreniu detritu z dna akvária, ako pri okysličovacích motorčekoch.
  • Aktívny kyslík urýchľuje odbúravanie odpadových látok, potlačuje hnilobné procesy v celom priestore akvária, keďže zlepšuje podmienky pre prospešné baktérie, ktoré sú na kyslíku závislé. Biologická filtrácia sa tak mnohonásobne zlepší.
  • Aktívny kyslík sa dostáva aj do substrátu a vytvára z neho ideálny biologický filter.
  • Nevyžaduje pripojenie k elektrickej sieti a výpadky elektriny jeho funkciu neovplyvnia.
  • Funguje na princípe chemickej reakcie čistého peroxidu vodíka v prítomnosti katalyzátora, pri ktorej vzniká čistý kyslík a voda. Funguje, kým sa zásoba peroxidu neminie. Okrem dopĺňania peroxidu si nevyžaduje žiadnu starostlivosť.

Využitie

Vhodné do akária do 30 l a do 60 l. V prípade ak je vaše akvárium menšie ako 30 litrov použijete 1 katalyzačný náboj. V prípade ak je väčšie použijete 2 katalyzačné náboje. (Súčasť balenia)

Obsah balenia

SÖCHTING Oxydator mini + 2x 100 ml náple + 2x katalyzačný náboj

oxy navod

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: