Söchting Oxydator A do 400 l

Kód: 3915
Akcia
Neohodnotené
Značka: Söchting
55 € –9 %
b7f1fd0b4a472d401df1754c07df094a mmf1000x1000
55 € –9 % 50 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SÖCHTING Oxydator A je jednoduché zariadenie v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodáva do vody v akváriu, na rozdiel od okysličovacích motorčekov, úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod.

(Náplň nie je súčasťou balenia)

Detailné informácie

Podrobný popis

SÖCHTING Oxydator A je jednoduché zariadenie v podobe nádoby s vybavením, ktoré po aktivácii dodáva do vody v akváriu, na rozdiel od okysličovacích motorčekov, úplne čistý a aktívny kyslík v jedinečnej kombinácii mnohých výhod

Základné vlastnosti

  • Čistý kyslík, ktorý oxydátor vyrobí, sa z väčšej časti a bez tvorby bubliniek ihneď rozpustí vo vode. Prívod kyslíka tak prebieha úplne bezhlučne, plynulo a po dlhú dobu. Nedochádza k žiadnemu vylučovaniu oxidu uhličitého a k víreniu detritu z dna akvária, ako pri okysličovacích motorčekoch.
  • Aktívny kyslík urýchľuje odbúravanie odpadových látok, potlačuje hnilobné procesy v celom priestore akvária, keďže zlepšuje podmienky pre prospešné baktérie, ktoré sú na kyslíku závislé. Biologická filtrácia sa tak mnohonásobne zlepší.
  • Aktívny kyslík sa dostáva aj do substrátu a vytvára z neho ideálny biologický filter.
  • Nevyžaduje pripojenie k elektrickej sieti a výpadky elektriny jeho funkciu neovplyvnia.
  • Funguje na princípe chemickej reakcie čistého peroxidu vodíka v prítomnosti katalyzátora, pri ktorej vzniká čistý kyslík a voda. Funguje, kým sa zásoba peroxidu neminie. Okrem dopĺňania peroxidu si nevyžaduje žiadnu starostlivosť.

Využitie

Vhodné do akária do 400 litrov

Obsah balenia

SÖCHTING Oxydator A

2 katalyzátory 

(Náplň nie je súčasťou balenia)

Použitie

Pre akváriá do 200 litrov: 250 ml 6% roztoku oxidačného činidla s katalyzátorovým kameňom

Pre akváriá od 200 do 400 litrov: 250 ml 6% roztoku oxidačného činidla s 2 katalyzátorovými kameňmi alebo 125 ml 12% roztoku oxidačného činidla s 1 kameňom katalyzátora

Pre akváriá nad 500 litrov: 250 ml 12% roztoku oxidačného činidla s 2 katalyzátorovými kameňmi alebo 19,9% roztoku oxidačného činidla s 1 katalyzátorovým kameňom

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie