SL-Aqua Shrimp feed Snowflakes 30g

Kód: 276
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
12 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Potrava pre krevetky - 100% prírodné vločky zo sójových lupienkov. Vločky sú často používané ako priaznivý doplnok stravy. Podporujú rast prospešných plesní, ktoré sú pre krevetky spoľahlivým zdrojom potravy.

Vzorka: SL-Aqua Shrimp feed Snowflakes 4g (Vzorka)

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-Aqua Shrimp feed snowflakes 

Potrava pre krevetky 100% - prírodné vločky zo sójových lupienkov. Vločky sú často používané ako priaznivý doplnok stravy. Podporujú rast prospešných plesní, ktoré sú pre krevetky spoľahlivým zdrojom potravy. Sójové vločky, ktoré krevetky nezjedia vodu neznečisťujú – práve naopak rastie na nich prospešná pleseň, na ktorej sa krevetky môžu živiť aj niekoľko týždňov. Preto je táto strava obľúbená počas obdobia, kedy nie ste prítomní pri akváriu a krevetky sa o seba musia postarať samé.

SL-Aqua Shrimp feed snowflakes  obsahujú veľa rastlinných bielkovín a vlákniny, ktoré podporujú bunkové delenie a rast krevetiek. 

Stlačené sójové šupky rozpadajú a pokrývajú veľkú časť substrátu. Zvyšky, ktoré zostávajú alebo zmiznú v substráte, stimulujú rast prospešnej huby - mycélia. Mycélium často konzumujú krevetky a mikroorganizmy, pričom mikroorganizmy sú vhodnou výživou pre krevetky. 

Pretože toto krmivo zaručuje, že mladé aj dospelé krevetyk majú vždy k dispozícii dostatok potravy, výrazne sa zlepšuje kultivácia a miera prežitia mladých kreviet.

Obsah a dávkovanie: Ako doplnok ku komplexnej strave 1 až 2 krát týždenne. Zvyšky môžu vo vode zostať, pretože ju neznečisťujú. 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

SL-Aqua Shrimp feed snowflakes 30g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: