SL-Aqua Milione Bacteria Powder 10g (Vzorka)

Kód: 3243
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
3 €
Skladom

SL-aqua milione je vysokokvalitný prášok pozostávajúci z miliónov filtrovacích baktérií. Filtrovacie baktérie sú dôležité pre každé akvárium, keďže rozkladajú odpad a udržujú v akváriu rovnováhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-Aqua Milione Bacteria Powder

SL-aqua milione je vysokokvalitný prášok pozostávajúci z miliónov filtrovacích baktérií.

Filtrovacie baktérie sú dôležité pre každé akvárium, keďže rozkladanú odpad a udržujú v akváriu rovnováhu. Jedna naberačka (súčasť balenia) prášku obsahuje 5 miliónov filtračných baktérií. Prášok môžete do akvária pridávať počas pravidelnej údržby. Takto udržíte stabilnú úroveň filtrovacích baktérií, pričom sa zbavíte odpadu a nepríjemného zápachu. Čistejšie prostredie upokojuje obyvateľov akvária – krevetky sa budú v akváriu cítiť pohodlne a bude sa im dariť.

Ak máte problémy s nepríjemným zápachom, pridajte do vody dve naberačky prípravku na 1L vody a zápach zmizne do 14tich dní.

V novozaloženom akváriu môžete prášok vysypať na substrát. Tieto baktérie urýchlia fázu zabiehania akvária. Na 1 liter substrátu použite asi 2 odmerky.

Počas pravidelnej údržby takisto pridávajte tieto baktérie. Tým zaisťujete udržanie ich populácie, pomôžete s urýchlením odbúravania odpadu v akváriu. Tento produkt ďalej zaisťuje odstránenie nepríjemného zápachu a pomáha pri prevencii proti riasam.

Dávkujte 1 odmerky (1g) na 20 litrov akváriovej vody..

Obsah: 10 gramov

Filtračné baktérie SL-aqua <ilione dodávame s odmerkou

SL-aqua milione je podobný produkt ako ADA Bacter 100.

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: