SL-Aqua Bing Tsau Carbon - Tekuté CO2 250ml

Kód: 4779
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
18 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SL-aqua Bing Tsau carbon (CO2) je doplnková makroživina, ktorá sa používa hlavne na riešenie problémov spôsobených nedostatkom uhlíka. Alternatíva k CO2 v plynnej forme

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-aqua Bing Tsau carbon (CO2) je doplnková makroživina, ktorá sa používa hlavne na riešenie problémov spôsobených nedostatkom uhlíka.

Alternatíva k CO2 v plynnej forme. Nedostatok uhlíka sa v akváriu prejavuje slabým / oneskoreným rastom rastlín. Výsledkom je, že akváriové rastliny menej absorbujú rastové živiny, ako sú dusičnany a fosfáty, čo vedie k rastu rias.

Tento zdroj uhlíka je dostupný vo voľnej forme, a preto ho akváriové rastliny môžu ľahko absorbovať. Akvarijná rastlina využíva uhlík na fotosyntézu. Fotosyntéza je proces, pri ktorom rastlina premieňa uhlík na sacharidy/cukry. Tie zase slúžia ako zdroj energie pre rastlinu. Vďaka tomu je uhlík nevyhnutným stavebným materiálom, ktorý stojí na začiatku všetkých procesov rastu rastlín.

SL-aqua Bing Tsau Carbon je plne kompatibilný s inými rastlinnými hnojivami a prísadami. 100% bezpečné použitie v akváriách s krevetami.

Dávkovanie

- Na pravidelné hnojenie používajte 4 mililitre na 100 litrov akváriovej vody každý druhý deň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: