SaltyShrimp Sulawesi Mineral 7,5 900g

Kód: 3389
Neohodnotené
Značka: SaltyShrimp
40 €
Skladom

Sulawesi Mineral 7,5 je ľahko rozpustný variant rady Sulawesi minerálov s pH približne 7,5 a používa sa pri výmene vody pre zvýšenie tvrdosti osmotickej, destilovanej, dažďovej, či inej mäkkej vody. Ideálne pre  krevietky z regiónu Sulawesi napr. Caridina Dennerle.

Detailné informácie

Podrobný popis

SaltyShrimp Sulawesi Mineral 7,5

Sulawesi Mineral 7,5 je ľahko rozpustný variant rady Sulawesi minerálov s pH približne 7,5 a používa sa pri výmene vody pre zvýšenie tvrdosti osmotickej, dažďovej, či inej mäkkej vody. Obsahuje všetky potrebné minerály a stopové prvky pre zdravie, vitalitu, vyfarbenie, úspešný chov a odchov  známych druhov kreviet z regiónu Sulawesi napr. Caridina Dennerle. Podporuje regeneráciu mikrobiálnych biofiltrov a znižuje riziko výskytu nebezpečných choroboplodných zárodkov. Zvyšuje uhličitanovú tvrdosť a celkovú tvrdosť vo vzťahu KH / ° dH = 0,42 / 1,0.

Pokyny
Prášok rozmiešajte v menšom množstve vody mimo akvária. Rozpúšťa sa veľmi rýchlo a do pár sekúnd je voda pripravená na použitie. Nerozpustené čiastočky tiež vylejte do akvária. Dózu nenechávajte otvorenú.

Dávkovanie
Tvrdosť vody z osmózy, dažďovej či demineralizovanej vody zvýšite jednou odmerkou (cca 3,5 g) na 15 litrov vody o asi 6 ° dH a vodivosť asi o 270 +/- 40 mikrosiemensov. Odmerka je priložená k baleniu.

Dostupné veľkosti balenia
110 g (stačí na cca 425 l akváriovej vody)
250 g (dostatočné pre približne 1.070 l vody)
900 g (dostatočné pre približne 4280 l vody)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: