SaltyShrimp Shrimp Mineral GH/KH+ 750 g

Kód: 3387
Neohodnotené
Značka: SaltyShrimp
36 €
Skladom
  • špeciálne pre Neocaridina krevetky a krevetky, ktoré preferujú pH v rozmedzí 7 - 7,5
  • zvyšuje gH, kH, pH a TDS
  • na opätovnú mineralizáciu destilovanej vody, alebo vody z reverznej osmózy

Detailné informácie

Podrobný popis

SaltyShrimp Shrimp Mineral GH/KH+

je minerálny prášok určený na zvyšovanie celkovej tvrdosti vody (gH) a uhličitanovej tvrdosti (kH) v pomere ° dgh / KH: 1,0 / 0,5,  mierne zvyšuje aj pH vody a to v nadväznosti so zvyšením kH. pH zvyšuje podľa parametrov (pH) vstupnej vody. SaltyShrimp Shrimp Mineral GH/KH+ sa používa sa na remineralizáciu vody z  reverznej osmózy, dažďovej vody a iných mäkkých vôd. Tento výrobok je ideálny pre krevety rodu Neocaridina.

Obsahuje všetky dôležité minerálne látky a stopové prvky pre plné zdravie a vyfarbenie kreviet, dobrého tempa rozmnožovania a ich rastu. Podporuje rast rastlín a machov, a mikrobiálnu filtráciu substrátov. 

SaltyShrimp Shrimp Mineral GH/KH+ má ideálny pomer vápnika a horčíka 3:1. Pridaním tohto produktu do akvária doplníte aj makroprvok Draslík ( K ), ktorý sa v bežnej vodovodnej vode nenachádza a ktorý je veľmi dôležitý pre rast rastlín, a preto ho už nie je potrebné dopĺňať osobitným hnojivom.

Pokyny:

Prášok rozmiešajte vo vode, ktorú chcete do akvária doplniť mimo akvária. Rozpúšťa sa veľmi rýchlo a do pár sekúnd je voda pripravená na použitie. Nerozpustené čiastočky tiež vylejte do akvária. Dózu nenechávajte otvorenú.

Dávkovanie:

Tvrdosť vody z osmózy, destilovanej, dažďovej či demineralizovanej vody zvýšite jednou odmerkou (cca 2g) na 10 litrov vody o asi 6 ° dH a vodivosť asi o 300 +/- 50 mikrosiemensov, čo je cca TDS: 195 +/- 30 ppm.  

Obsah
• 750 g 
• Súčasťou balenia je odmerka
• opätovne uzatvárateľná plechovka s vekom

Vyrobené v Nemecku

Ideálne parametre vody pre krevetky rodu Neocaridina

IMG_0465

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: