Qanvee QS-100A molitanový biofilter na sypké materiály - Malý

Kód: 2481
1 hodnotenie
Značka: Qanvee
8 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Filter určený pre krevetáriá a iné nano-akváriá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter určený pre krevetáriá a iné nano-akváriá.

  • Filter zachytáva všetky hrubšie nečistoty z akváriovej vody pomocou dvoch filtračných biomolitanov s hrubou zrnitosťou. Ďalej možno do filtrácie umiestniť ďalšie filtračné média pre biologické filtrácie, napríklad vysoko porézne médium ako je Seach Matrix.
  • Pre výrobu biomolitanu bol použitý špeciálny bio-materiál zabezpečujúci vynikajúcu mechanickú a chemickú filtráciu.
  • Filter je špeciálne navrhnutý tak, aby ste za biomolitan mohli pridať ešte ďalšie filtračné médium pre dôkladnú filtráciu akváriovej vody.
  • Celý filter bol vyrobený z materiálov, ktoré sú šetrné pre životné prostredie a možno ich používať v potravinárskom priemysle.

 

Filter obsahuje prísavky, držiak pre pripevnenie vzduchovacej hadičky a ďalej disponuje nastaviteľnou dĺžkou výtokovej trubice.

Biomolitanový filter pripravený na pripojenie vzduchovacieho motorčeka

Filter je poháňaný vzduchovacím motorčekom, takže nie je potrebné pripojovať čerpadlo, ktoré má oveľa väčšiu energetickú spotrebu než samotné motorčeky.
Bubliny zo vzduchovacieho motorčeka spôsobujú pohyb vody cez filtračné biomolitany čím dochádza k čisteniu vody a navyše prevzdušňujú vodu.

 

Pred filterpre vonkajšie filtre

Filter Qanvee možno tiež použiť ako perfektný predfilter, ktorý možno namontovať na nasávaciu trubicu vonkajšieho filtra.
Použitie ako predfilter zabezpečí, že filter budete môcť čistiť v dlhších intervaloch, celkovo zaistíte lepšiu mechanickú a biologickú filtráciu a to všetko bez zásadného zníženia výkonu filtra.

Rozmery filtra: 14 x 5 x 20 cm (Š x D x V)

napojenie:
Vzduchovacia hadička: 6/4 mm
Pripojenie k vonkajším filtrom s hadicami: 12/16 a 16/22 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: