GlasGarten Snail Safe 25ml

Kód: 1278
3 hodnotenia
Značka: GlasGarten
8 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

GlasGarten Snail Safe chráni vaše slimáky pred tým, aby utiekli z akvária

Detailné informácie

Podrobný popis

GlasGarten Snail Safe chráni vaše slimáky pred tým, aby utiekli z akvária

Niektré druhy slimíkov, sú známe tým, že radi vyliezajú z akvária, a potom bohužiaľ zomrú. Slimáky sú známe tým, že aj v prípade krytu nad akváriom sú schopné si nájsť aj tie najmenšie medzeri k úteku.

So GlasGarten Snail Safe - únikovou ochranou pre slimáky, tomu môžete ľahko zabrániť.

Základné vlastnosti

  • neškodný pre všetkých obyvateľov akvária, ale nepríjemný pre slimáky, takže sa im nechce ísť ďalej mimo akvárium ako náhle s ním prídu do styku.
  • Snail Safe sa dá ľahko nanášať ako tenký priehľadný film, napríklad ako krém na miestach ktorými zvyknú slimáky utekať z akvária, alebo aj na celý okraj akvária.
  • Snail Safe dobre priľne na všetky suché povrchy ako je sklo, plast, drevo, kov atď. A je vodeodlný - nerozpúšťa sa.

 

Návod

Naneste Snail Safe na suchý prst. Prstom produkt naneste na miestach, ktorými slimáky môžu, alebo zvyknú utekať z akvária. V prípade ak je vaše akvárium nezakryté, naneste Snail Safe po celom okraji akvária, raz za 2 týždne skontrolujte či sa skle akvária nacáhdaz vrstva Snail Safe, následne ho môžete znova naniesť.

Obsah: 25 ml

Vyrobené v Nemecku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GlasGarten je súkromná značka známych chovateľov kreviet z Hamburgu, bratov Logemannovcov. Pod touto značkou sa ponúka veľa skvelých produktov na chov trpasličích kreviet a iných bezstavovcov, a taktiež na aquascaping. Patria sem predovšetkým rôzne druhy krmív, ale aj bakteriálne prísady a kondicionéry vody. Pre rastlinné akvária a aquascaping sú obzvlášť zaujímavé substráty Environment Soil a nádrže z bieleho skla GlasGarten.