GlasGarten Mineral Pure Cubes

Kód: 6758
Novinka
Neohodnotené
Značka: GlasGarten
7 €
Skladom

GlasGarten Mineral Pure Cube je doplnkové krmivo pre krevety, slimáky, raky a kraby vo vašom akváriu/teráriu

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti

Minerály, ktoré sú obsiahnuté v GlasGarten Mineral Pure Cube sa tiež postupne uvoľňujú do vody a preto zlepšujú mikrobiológiu vo filtri av substráte.

Minerály napomáhajú bezproblémové vyzliekanie panciera krevetiek a zabraňujú jeho degenerácii a deformáciám.

Minerály zároveň zvyšujú mieru prežitia Mada, pretože tie sa vyzliekajú častejšie ako dospelé krevetky, a preto potrebujú aj viac minerálnych zložiek v krmive a vo vode.Minerály, ktoré sú obsiahnuté v GlasGarten Mineral Pure Cube sa tiež postupne uvoľňujú do vody a preto zlepšujú mikrobiológiu vo filtri av substráte.

Minerály napomáhajú bezproblémové vyzliekanie panciera krevetiek a zabraňujú jeho degenerácii a deformáciám.

Minerály zároveň zvyšujú mieru prežitia Mada, pretože tie sa vyzliekajú častejšie ako dospelé krevetky, a preto potrebujú aj viac minerálnych zložiek v krmive a vo vode.

GlasGarten Mineral Pure Cube sú zložené zo 100% prírodných zložiek. Minerály majú priamy vplyv na gH (celková tvrdosť) a vodivosť vody TDS, takže gH a vodivosť sa použitím tohto produktu môže mierne zvýšiť, čo je pri odporúčanom kŕmení neškodné a žiaduce.

Dávkovanie

1ks minerálu pre cca 15-25 litrov vody. Opotrebované minerály je možné vymeniť. V zásade by minerály mali vydržať najmenej tri dni. Ak ich krevetky skonzumujú rýchlejšie, odporúča sa častejšie kŕmenie komplexným krmivom-

Zloženie

Minerály (97%), riasy chlorella, paprika, ázijská kapustová zelenina, kalamáre, fenikel

Balenie

8 ks minerálov (ekvivalent asi 6,7 g)

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GlasGarten je súkromná značka známych chovateľov kreviet z Hamburgu, bratov Logemannovcov. Pod touto značkou sa ponúka veľa skvelých produktov na chov trpasličích kreviet a iných bezstavovcov, a taktiež na aquascaping. Patria sem predovšetkým rôzne druhy krmív, ale aj bakteriálne prísady a kondicionéry vody. Pre rastlinné akvária a aquascaping sú obzvlášť zaujímavé substráty Environment Soil a nádrže z bieleho skla GlasGarten.