GlasGarten Crispy Caves Baby 6ks

Kód: 6587
Neohodnotené
Značka: GlasGarten
12,40 €
Skladom

GlasGarten Cripsy Caves pozostávajú z veľkej časti z drevených vlákien (celulózy), hliny a listov, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v prirodzených biotopoch zvierat a sú požívané vo veľkých množstvách.

Detailné informácie

Podrobný popis

GlasGarten Cripsy Caves pozostávajú z veľkej časti z drevených vlákien (celulózy), hliny a listov, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v prirodzených biotopoch zvierat a sú požívané vo veľkých množstvách. Živiny, ako sú riasy a baktérie, sa prijímajú s takouto vlákninou, ktorá sa usadzuje ako biofilm na povrchoch a tvorí základ potravy. Crispy Caves sú preto perfektným doplnkom k pravidelnému kŕmeniu základným krmivom, zostávajú rozmerovo stabilné vo vode a živiny sa musia aktívne strúhať s objemovým krmivom, čo zodpovedá prirodzenému stravovaciemu správaniu zvierat. Menšie živočíchy môžu vojsť do jaskyne a v pokoji sa najesť zvnútra steny jaskyne.

Jedlé jaskyne / rúrky Crispy Caves sú ideálne pre...
• krevety
• sumec
• slimáky
• kraby
• suchozemské kraby

Pri odporúčanom množstve krmiva (pozri nižšie) chrumkavé jaskyne GlasGarten neznečisťujú vodu a môžu zostať v akváriu, kým sa úplne nezjedia.
Vizuálne pripomínajú drevo alebo kôru a ponúkajú tak veľmi prirodzenú dekoráciu v akváriu alebo paludáriu. Odporúča sa aj ako dovolenkové alebo dovolenkové jedlo.

Jedlé jaskyne Crispy Caves pozostávajú zo 100% prírodných ingrediencií č

Odporúčané dávkovanie

Odporúčanie na kŕmenie
pre veľkosť bábätka : V závislosti od počtu zvieratiek 1 až max. 3 jaskyne na 60 litrov akváriovej vody. Nové nory pridávajte najskôr, keď sú predchádzajúce už väčšinou zožraté.
Veľkosť S : V závislosti od počtu zvieratiek 1 až max. 3 jaskyne na 30 litrov akváriovej vody. Nové nory pridávajte najskôr, keď sú predchádzajúce už väčšinou zožraté.
Veľkosť M : V závislosti od počtu zvieratiek 1 až max. 3 jaskyne na 60 litrov akváriovej vody. Nové nory pridávajte najskôr, keď sú predchádzajúce už väčšinou zožraté.

Zloženie
Drevené vlákna (celulóza), íl, listy vlašských orechov, rastlinný bielkovinový extrakt, riasy, obilie, minerály

Rozmery veľkosť baby
vonkajší priemer cca. 1,8 cm
vnútorný priemer cca. 1,4 cm
dĺžka cca. 3,5 cm

Rozmery veľkosť S
vonkajší priemer cca. 1,4 cm
vnútorný priemer cca. 1,0 cm
dĺžka cca. 4,5 cm

Rozmery veľkosť M
vonkajší priemer cca. 1,8 cm
vnútorný priemer cca. 1,4 cm
dĺžka cca. 5,5 cm

Zloženie

Drevené vlákna (celulóza), íl, listy vlašských orechov, rastlinný bielkovinový extrakt, riasy, obilie, minerály

 

Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GlasGarten je súkromná značka známych chovateľov kreviet z Hamburgu, bratov Logemannovcov. Pod touto značkou sa ponúka veľa skvelých produktov na chov trpasličích kreviet a iných bezstavovcov, a taktiež na aquascaping. Patria sem predovšetkým rôzne druhy krmív, ale aj bakteriálne prísady a kondicionéry vody. Pre rastlinné akvária a aquascaping sú obzvlášť zaujímavé substráty Environment Soil a nádrže z bieleho skla GlasGarten.