Dennerle Shrimp King Baby 4g (Vzorka)

Kód: 868
Vyskúšajte
Značka: Dennerle
1,50 €
Skladom
  • základné krmivo pre krevetky
  • pre všetky veková štádia, hlavne však prvé týždne
  • 100% prírodné
  • podporuje zdravý rast, vyzliekanie a vyfarbenie

Celé balenie: Dennerle Shrimp King Baby 35g

Detailné informácie

Podrobný popis

Dennerle ShrimpKing Baby je základné krmivo pre sladkovodné krevetky. Je určené pre všetky vekové štádiá kreviet, prevažne však pre krevetky v prvých týždňoch života. Toto krmivo vhodné tiež pre odchov rakov, trpasličích rakov (CPO), krabov a slimákov.

100% prírodné krmivo z viac ako 20 vybraných zložiek

  • pre zdravý rast a bezproblémové vyzliekanie kreviet
  • prírodné karotenoidy podporujú žlté, červené a oranžové sfarbenie kreviet
  • granulát je vo vode stabilný a nezakaluje ju, rýchlo klesá ku dnu, nezapadá do substrátu a nie je ľahko nasávaný do filtra ako práškové krmivo
  • neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky ani rybiu múčku

Ako často kŕmiť granulky Shrimp King Baby?

1-2x denne také množstvo, ktoré krevetky spotrebujú v priebehu 1 hodiny. Krmivo rozprestrite rovnomerne po akváriu. Eventuálne zvyšky krmiva odstráňte po 6 hodinách.
Pokiaľ chcete urýchliť klesnutí krmiva na dno akvária, vsypte potrebné množstvo krmiva najprv do pohára s vodou, obsah premiešajte a potom ho rovnomerne rozlejte po čo najväčšej ploche akvária.

Zloženie: 

Morská riasa (kelp), múčka z kreviet, pšeničný proteín, kvasnice, spirulina, lucerna, žihľava, listy orecha kráľovského, slávka zelenoústa, chlorela, odškorupinkovaná artémia, listy brezy, listy ginka dvojlaločného (ginko), tekvica, kôra brezy, kôra stromu lapacho, plody arónie, peľ, fenikel, púpava lekárska, rozmarín, špenát, výhonky obilia.

Analytické zložky: 

proteíny 36,5%, tuky 4,0%, vláknina 7,4%, popoloviny 14,0%, vlhkosť 10,4%, calcium 1,95%, natrium 1,17%, fosfor 0,57%, magnézium 0 , 39%

Zootechnické prísady (na 1 kg krmiva): 

5 g E 558 Bentonit-Montmorillonit

Veľkosť granuliek cca 1 mm