Brightwell Shrimp Code 250ml

Kód: 5839
Neohodnotené
Značka: Brightwell
15,20 €
Skladom

Brightwell Shrimp Code - Stopové a vedľajšie prvky pre krevety a iné kôrovce a riečne ryby

Detailné informácie

Podrobný popis

Brightwell Shrimp Code - Stopové a vedľajšie prvky pre krevety a iné kôrovce a riečne ryby.

Hlavné vlastnosti

  • Bez obsahu medi a bezpečné pre krevety.
  • Jedinečný komplex, ktorý poskytuje stopové a vedľajšie prvky v pomeroch, ktoré sú prospešné pre krevety, iné kôrovce a riečne ryby.
  • Poskytuje minoritné a stopové prvky využívané pri dôležitých neurologických a metabolických reakciách.
  • Nahrádza vedľajšie a stopové prvky používané obyvateľmi akvárií, ktoré sa strácajú chemickou filtráciou (použitím filtračných médií, ako sú živice a aktívne uhlie).
  • Skladá sa z čistenej vody a materiálov s ultra vysokou čistotou.
  • Vytvorený s využitím rozsiahleho výskumu chémie vôd prirodzene obývaných krevetami

Informácie o produkte

Úloha, ktorú zohrávajú stopové a vedľajšie prvky u kreviet, iných kôrovcov a riečnych rýb, súvisí s neurologickými a metabolickými procesmi (v ktorých tieto prvky zohrávajú rozhodujúcu úlohu), ako aj s celkovým sfarbením (stopové a vedľajšie prvky sú často jadrom pigmentov známe tým, že zlepšujú sfarbenie). Dávkovanie stopového a menšieho doplnku pri každej vykonanej výmene vody je efektívny spôsob, ako dodať tieto látky pre maximálny úžitok.

 

Návod na použitie

Základné: Produkt dobre pretrepte: Pridajte 2 ml (1 pumpičku, ak je vybavená pumpou, alebo 2 závity na uzávere) produktu na 30 litrov akváriovej vody 2-3 krát týždenne

Pokročilé: Dávkujte 2 ml (1 pumpu, ak je vybavená pumpou, alebo 2 závity na uzávere) na 30 litrov denne počas prvých štyroch týždňov používania; Potom postupne zvyšujte dennú dávku na 4 ml na 75 litrov vody počas nasledujúcich štyroch týždňov a túto dávku udržujte. Začínajúc nízkou dávkou nespôsobíte obyvateľom akvária žiadnu ujmu a umožní vám zaznamenať jemné zmeny, ktoré naznačujú účinnosť a potrebu produktu. S výnimkou železa neexistujú žiadne testovacie súpravy pre hobby nadšencov, ktoré by poskytovali spoľahlivé merania koncentrácií mnohých menších a stopových prvkov prítomných v sladkovodných akváriách. Nie je preto možné chemicky presne určiť, koľko stopových a minoritných prvkov sa doplní do dávky; skôr sa pri rozhodovaní musíte spoľahnúť na vzhľad obyvateľov akvária. Denné dávkovanie udržuje stabilnejšie koncentrácie (a prirodzenejšie prostredie) ako dávkovanie týždenne, pri ktorom koncentrácia prvkov stúpa hneď po dávkovaní a potom v priebehu týždňa postupne klesá. Hoci sú stopové a minoritné prvky nevyhnutné pre kritické biologické procesy, Predávkovanie doplnkom stopových a minoritných prvkov môže byť pre obyvateľov akvária škodlivé. Menšie a stopové prvky sú nedostupné v akváriách prevažne adsorpciou na častice organickej hmoty (POM); preto akváriá s veľkým množstvom latentného organického materiálu môžu vyžadovať mierne vyššie dávkovanie tohto produktu, aby sa kompenzovalo to, čo je viazané. Vo všetkých prípadoch by sa mal latentný organický materiál čo najdôkladnejšie odstrániť z akvárií kvôli negatívnemu vplyvu, ktorý môže mať na kvalitu vody. Použitie aktívneho uhlia odstráni stopové a minoritné prvky pasívne aj aktívne, čo si vyžaduje dávkovanie tohto produktu po použití uhlíkového filtračného média.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: