Brightwell FlorinBacter One 125ml

Kód: 4892
Neohodnotené
Značka: Brightwell
11 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Brightwell FlorinBacter One je kompletná štartovacia biokultúra pre všetky akváriá so sladkovodnými krevetami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brightwell FlorinBacter One je kompletná štartovacia biokultúra pre všetky akváriá so sladkovodnými krevetami.

Hlavné vlastnosti

 • Bez obsahu medi a bezpečné pre krevety.
 • Suspenzia nepatogénnych aeróbnych a anaeróbnych mikróbov, ako aj prírodných enzýmov, špeciálne formulovaných na vytvorenie biologickej filtrácie v nových akváriách a na zvýšenie rýchlosti nitrifikácie a denitrifikácie.
 • Špeciálne vyvinutý pre použitie v krevetáriách
 • Obzvlášť užitočné v sladkovodných akváriách s vysokou hustotou populácie kreviet alebo rýb.
  Výhody sú:
  1. Rýchla redukcia amoniaku a dusitanov.
  2. Zabraňuje „syndrómu novej nádrže“.
 • Dodáva sa v stave pozastavenej animácie pre maximálnu životnosť.
 • Navrhnuté s využitím rozsiahlych údajov zostavených mikrobiológmi.

Informácie o produkte

FlorinBacter One je primárne navrhnutý na rýchle spustenie cyklu rozkladu amoniaku v sladkovodných akváriách a akváriách s krevetami a na prevenciu „syndrómu novej nádrže“. Okamžite vytvorí biologický filter v sladkovodných akváriách všetkých typov a je obzvlášť užitočný pre sladkovodné krevety a rastlinné akváriá. Odstraňuje toxický amoniak a dusitany prirodzeným spôsobom prostredníctvom bakteriálnej oxidácie.

Prostredie s relatívne nízkym obsahom živín sa vyznačuje vysokou čistotou vody, nedostatkom nepríjemných zápachov a absenciou mikrorias a siníc; je to kolektívne dôsledok nedostatku dostupného odpadu na báze dusíka, fosforu a uhlíka. Akváriá, ktoré sú relatívne bohaté na dostupné živiny, majú vlastnosti opačné, ako je uvedené vyššie, a zvyčajne nie sú žiaduce kvôli výslednému vzhľadu systému a ťažkostiam s udržiavaním zdravých obyvateľov akvária.

Brightwell Aquatics Shrimp FlorinBacter ONE je selektívny komplex mimoriadne účinných mikróbov a enzýmov, ktoré rýchlo znižuje koncentrácie organického dusíka, amoniaku, dusitanov a dusičnanov v sladkovodných ekosystémoch, čo vedie k výraznému zlepšeniu kvality vody; lepšia kvalita vody zvyčajne vedie k zdravším obyvateľom akvária.

Použitie Shrimp FlorinBacter ONE nezmierňuje požiadavku na pravidelnú čiastočnú výmenu vody, ktorá pomáha udržiavať správnu koncentráciu prvkov, ktoré sú životne dôležité pre dlhodobé zdravie a prežitie obyvateľov akvária. Žiadny produkt, bez ohľadu na nezmyselné marketingové tvrdenia výrobcu, to nedokáže. Akvárium je živý ekosystém a vyžaduje si náležitú starostlivosť zo strany akvaristu; pravidelná čiastočná výmena vody tvorí veľkú časť tejto starostlivosti.

Návod na použitie

Pred použitím produkt dobre pretrepte. Pred pridaním do akvária zmiešajte príslušné množstvo ShrimpFlorinBacterONE (pozri nižšie) s 250 ml (~8 fl. oz.) akvarijnej vody v čistej nádobe.

Na nasadenie biologickej filtrácie v nových akváriách: Prednostne pridajte 2 ml (1 pumpičku, ak je vybavená pumpou, alebo 2 závity na uzávere) Shrimp FlorinBacter ONE na 3 litre akváriovej vody. Minimálne odporúčané dávkovanie pre nové akváriá je 1 ml na 4 litre vodu. Vypnite UV sterilizáciu a/alebo ozonizáciu na jeden deň po pridaní do akvárií.

Na zabezpečenie trvalej biologickej stability akvária: Po počiatočnom nastavení pridajte 2 ml Shrimp FlorinBacter ONE na 40 litrov akváriovej vody týždenne alebo prejdite na Shrimp FlorinBacter 7. To zabezpečí zvýšenú priezračnosť vody a prispeje k trvalému zdraviu a celkovej vitalite obyvateľov. Tento prípravok vždy pridávajte počas a po ošetrení akvária akýmkoľvek antibiotikom alebo iným liekom.

Skladovanie: Hoci produkt môže určitý čas odolávať izbovej teplote, pre najlepšiu životnosť a najvyššiu účinnosť uchovávajte v chladničke pri 10 stupňoch Celzia. Nezmrazujte!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: