Benibachi Growth Enzyme 100ml

Kód: 1878
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Benibachi
18,60 €
Skladom


BENIBACHI GROWTH ENZYME sú koncentrované rastové enzýmy, ktoré nemajú na trhu s krevetami obdoby. Výrazne a viditeľne podporujú zdravý a prirodzený rast kreviet. Čím rýchlejšie krevety rastú, tým rýchlejšie sa množia.

Detailné informácie

Podrobný popis

BENIBACHI GROWTH ENZYME sú koncentrované rastové enzýmy, ktoré nemajú na trhu s krevetami obdoby. Výrazne a viditeľne podporujú zdravý a prirodzený rast kreviet. Čím rýchlejšie krevety rastú, tým rýchlejšie sa množia. Stimuluje rast kreviet a vodných rastlín.

RASTOVÝ ENZÝM je nenahraditeľný pri urýchľovaní šľachtiteľského cyklu. Krevety rastúce na tomto doplnku sú zdravé, silné a môžu dorastať do niekoľkých generácií.

Na rozdiel od SUPER ENZYME BEE SPEED obsahuje rýchlo pôsobiace enzýmy, čo nevylučuje spoločné použitie týchto dvoch doplnkov.

RASTOVÝ ENZÝM taktiež podporuje rast rastlín. 

Zloženie

Koncentrované, vybrané, rýchlo pôsobiace rastové enzýmy. Ak ste spokojní s účinkami BEE MAX na vývoj kreviet a rastlín, budete týmto výrobkom nadšení.

DÁVKOVANIE

Dávkujte nie viac ako raz týždenne. 1 ml prípravku na každé 2 l novo pridanej vody. Pred použitím pretrepte. Zahrnutá je pohodlná dávkovacia pumpa. Jedno stlačenie pumpičky je 1 ml.
 

RASTOVÝ ENZÝM sa po otvorení musí uchovávať v chladničke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: