AZOO Crystal Red Shrimp BIOPRO 4g (Vzorka)

Kód: 4852
Neohodnotené
Značka: AZOO
2 €
Skladom

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro je najpokročilejší prípravok na svete, ktorý obsahuje 10 000 000 000 (miliardy) spiacich baktérií v prášku na 1g produktu.

Detailné informácie

Podrobný popis

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro je najpokročilejší prípravok na svete, ktorý obsahuje 10 000 000 000 (miliardy) spiacich baktérií v prášku na 1 g produktu.

Hlavné vlastnosti

 • Baktérie obsiahnuté v Crystal Red Shrimp Bio Pro čistia vodu vizuálne a biologicky, odstraňujú bielkoviny, penu a ďalšie nečistoty, rovnako ako množstvo nečistôt vo filtri a substráte.
 • Najvyššia akumulácia aeróbnych baktérií rýchlo rozkladá amoniak (NH3) a dusitany (NO2) na najmenej škodlivú formu dusíka, ktorou je dusičnan (NO3).
 • Prípravok rýchlo buduje a posilňuje biologický filtračný systém a znižuje škodlivé účinky amoniaku.
 • Najvyššia akumulácia anaeróbnych baktérií pomáha rozložiť organické zvyšky v substráte a filtroch a obnoviť ich do stavu najvyššej čistoty.
 • Špeciálne probiotiká inhibujú vývoj patogénov a špeciálne baktérie v črevách zlepšujú trávenie a zvyšujú vitalitu kreviet
 • Azoo Crystal Red Shrimp BioPro by mal byť používaný na doplnenie nitrifikačných a denitrifikačných baktérií a nastolenie alebo obnovenie mikrobiálnej rovnováhy, rovnako ako na zlepšenie kvality vody, zvýšenie prežitia, obmedzenie rastu patogénov a zlepšenie podmienok v krevetáriu.

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro je vyrobené z koncentrátu spiacich baktérií v prášku v suchom prostredí a nízkej teplote s najvyšším kvantitatívnym pomerom baktérií.
Špeciálne navrhnutý podľa požiadaviek CRS kreviet, pozostáva z probiotík s niekoľkými druhmi aeróbnych a anaeróbnych baktérií v najvyššom možnom počte s najvyššou aktivitou 10 000 000 000 (miliardy) aktívnych baktérií na 1 g produktu.

Okamžite po aktivácii pomáha vytvárať prospešné baktérie v črevách kreviet, pre lepšie trávenie a vstrebávanie živín a zároveň zvyšuje vitalitu a aktivitu kreviet. Rýchlo a efektívne rozkladá jedovaté látky, ako je amoniak (NH4) a dusitany (NO2). Odstraňuje zákal, zápach, bielkoviny, tuky a penu z vodnej hladiny. Rozkladá zvyšky a nečistoty v substráte a zlepšuje stav akvária. Účinne zvyšuje pH pufor v akváriu a minimalizuje účinky spôsobené veľkými zmenami vody alebo smrťou organizmov v akváriu.

Unikátna technológia „Biocontrol-Biological Control“ so špeciálnymi probiotickými zlúčeninami inhibuje rast patogénov a významne zlepšuje zdravie kreviet.
Pomáha stabilizovať akvárium (špeciálne riasy), jasne podporuje reprodukciu a prežitie kreviet.
Obsahuje špeciálne živiny. Pomáha baktériám rýchlo sa množiť a absorbuje znečisťujúce látky z vody.

Použitie

 • v novozaložených nádržiach pre krevetky
 • v už fungujúcej nádrži na krevety každý týždeň
 • po výmene vody
 • po každom vyčistení filtra
 • v prípade tuku a peny na povrchu vody
 • v akváriách s príliš veľkým množstvom kreviet

Zloženie

SB, Lactobacillus, Glycobacteria, Saccharomyces cerevisiae, Bacillus subtilis natto. clostridium butyricum, probiotické zlúčeniny, zlúčeniny Nitrosomas, Nitrobacter a niekoľko ďalších kmeňov aeróbnych baktérií.

Návod na použitie

Pri založení novej nádrže pridajte 2 gramy na 100 litrov vody.
Potom použite 1 gram na 100 litrov vody každých 5-7 dní.
Pred pridaním do akvária sa odporúča prášok dobre premiešať v malom množstve vody vo fľaštičke. Na dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť namiešaný prášok rovnomerne pridaný do akváriovej vody, filtra a filtračného média.

Dodatočné parametre

Kategória: Nitrifikačné baktérie
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: