AZOO Crystal Red Shrimp BIOPRO 4g (Vzorka)

Kód: 4852
Neohodnotené
Značka: AZOO
1 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro je najpokročilejší prípravok na svete, ktorý obsahuje 10 000 000 000 (miliardy) spiacich baktérií v prášku na 1g produktu.

Detailné informácie

Podrobný popis

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro je najpokročilejší prípravok na svete, ktorý obsahuje 10 000 000 000 (miliardy) spiacich baktérií v prášku na 1 g produktu.

Hlavné vlastnosti

 • Baktérie obsiahnuté v Crystal Red Shrimp Bio Pro čistia vodu vizuálne a biologicky, odstraňujú bielkoviny, penu a ďalšie nečistoty, rovnako ako množstvo nečistôt vo filtri a substráte.
 • Najvyššia akumulácia aeróbnych baktérií rýchlo rozkladá amoniak (NH3) a dusitany (NO2) na najmenej škodlivú formu dusíka, ktorou je dusičnan (NO3).
 • Prípravok rýchlo buduje a posilňuje biologický filtračný systém a znižuje škodlivé účinky amoniaku.
 • Najvyššia akumulácia anaeróbnych baktérií pomáha rozložiť organické zvyšky v substráte a filtroch a obnoviť ich do stavu najvyššej čistoty.
 • Špeciálne probiotiká inhibujú vývoj patogénov a špeciálne baktérie v črevách zlepšujú trávenie a zvyšujú vitalitu kreviet
 • Azoo Crystal Red Shrimp BioPro by mal byť používaný na doplnenie nitrifikačných a denitrifikačných baktérií a nastolenie alebo obnovenie mikrobiálnej rovnováhy, rovnako ako na zlepšenie kvality vody, zvýšenie prežitia, obmedzenie rastu patogénov a zlepšenie podmienok v krevetáriu.

AZOO Crystal Red Shrimp BioPro je vyrobené z koncentrátu spiacich baktérií v prášku v suchom prostredí a nízkej teplote s najvyšším kvantitatívnym pomerom baktérií.
Špeciálne navrhnutý podľa požiadaviek CRS kreviet, pozostáva z probiotík s niekoľkými druhmi aeróbnych a anaeróbnych baktérií v najvyššom možnom počte s najvyššou aktivitou 10 000 000 000 (miliardy) aktívnych baktérií na 1 g produktu.

Okamžite po aktivácii pomáha vytvárať prospešné baktérie v črevách kreviet, pre lepšie trávenie a vstrebávanie živín a zároveň zvyšuje vitalitu a aktivitu kreviet. Rýchlo a efektívne rozkladá jedovaté látky, ako je amoniak (NH4) a dusitany (NO2). Odstraňuje zákal, zápach, bielkoviny, tuky a penu z vodnej hladiny. Rozkladá zvyšky a nečistoty v substráte a zlepšuje stav akvária. Účinne zvyšuje pH pufor v akváriu a minimalizuje účinky spôsobené veľkými zmenami vody alebo smrťou organizmov v akváriu.

Unikátna technológia „Biocontrol-Biological Control“ so špeciálnymi probiotickými zlúčeninami inhibuje rast patogénov a významne zlepšuje zdravie kreviet.
Pomáha stabilizovať akvárium (špeciálne riasy), jasne podporuje reprodukciu a prežitie kreviet.
Obsahuje špeciálne živiny. Pomáha baktériám rýchlo sa množiť a absorbuje znečisťujúce látky z vody.

Použitie

 • v novozaložených nádržiach pre krevetky
 • v už fungujúcej nádrži na krevety každý týždeň
 • po výmene vody
 • po každom vyčistení filtra
 • v prípade tuku a peny na povrchu vody
 • v akváriách s príliš veľkým množstvom kreviet

Zloženie

SB, Lactobacillus, Glycobacteria, Saccharomyces cerevisiae, Bacillus subtilis natto. clostridium butyricum, probiotické zlúčeniny, zlúčeniny Nitrosomas, Nitrobacter a niekoľko ďalších kmeňov aeróbnych baktérií.

Návod na použitie

Pri založení novej nádrže pridajte 2 gramy na 100 litrov vody.
Potom použite 1 gram na 100 litrov vody každých 5-7 dní.
Pred pridaním do akvária sa odporúča prášok dobre premiešať v malom množstve vody vo fľaštičke. Na dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť namiešaný prášok rovnomerne pridaný do akváriovej vody, filtra a filtračného média.

Dodatočné parametre

Kategória: Nitrifikačné baktérie
Veľkosť Balení: 4g Vzorky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie