Aquael Pat Mini

Kód: 738
Neohodnotené
Značka: Aquael
11 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

PAT MINI je vnútorný filter s malými vonkajšími rozmermi pre inštaláciu v malých a stredne veľkých akváriách. Zariadenie pozostáva z hlavy a filtračnej vložky. Vďaka použitiu inovatívnych konštrukčných riešení má hlava maximálnu kapacitu 400 l / h pri spotrebe energie 4 W.

Výborný ako čerpadlo ku molitanovým filtrom: 

Rozmer filtra: 3,8x5,3x14cm

Detailné informácie

Podrobný popis

AQUAEL PAT MINI - mini turbínový filter PAT MINI určený pre malé sladkovodné akváriá. Zariadenie pozostáva z malej hlavy a starostlivo vybranej filtračnej špičky. Vďaka inovatívnym konštrukčným riešeniam má hlava maximálnu kapacitu až do 400 l / h, čo je rovnaké ako typický stredne veľký turbínový akváriový filter. A to všetko pri spotrebe energie maximálne 4 W. Ako výsledok, PAT MINI zabezpečuje účinnú filtráciu aj v 120-litrovej nádrži. Nebude však robiť príliš veľkú "práčku" v oveľa menšom akváriu? Neexistuje strach, pretože na prednej strane hlavy je prepínač, ktorý ovláda účinnosť, ktorá vám umožňuje prispôsobiť tento parameter potrebám každého akvaristu. Filter má aj smerový koniec, ktorý vám umožňuje obmedziť vodný prúd v akváriu tým, že ho nasmerujete napríklad na stenu nádrže. Je tiež vybavený prevzdušňovacou trubicou pripojenou k výstupnej dýze, ktorá umožňuje efektívne okysličovanie vody v nádrži.

Špongia, ktorá je súčasťou filtra PAT MINI, je mimoriadne účinná pri mechanickej filtrácii v akváriu, zachytávajúc tie najmenšie viditeľné nečistoty z vody. Okrem toho je ideálnym podkladom pre vytvorenie kmeňov prospešných nitrifikačných baktérií, ktoré spracujú amoniak a dusičnany pre ryby toxické látky. Údržba špongie je veľmi jednoduchá a trvá len niekoľko desiatok sekúnd. Týmto spôsobom zabezpečujeme kontinuitu prevádzky filtra a zaručujeme, že obyvatelia nášho akvária budú plávať v krištáľovo čistej vode a bez toxínov.

Inštalácia zariadenia je veľmi jednoduchá vďaka silnému držiaku prísaviek s prídavným funkčným držiakov, ktorým je pripevnený filter na okraji skla akvária.

Filter PAT MINI môže spolupracovať so vzduchovým kompresorom AQUAEL a sterilizátorom vody AQUAEL MINI UV. K dispozícii sú aj vymeniteľné špongie.

Technické údaje:
Výkon: 4W
Kapacita: 400 l / h
Odporúčané pre nádrže: 10-120l

Rozmer filtra: 3,8x5,3x14cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: