Shrimps Forever Neocaridina/Tiger Box

Kód: 171
Neohodnotené
22 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Súprava Shrimps Forever Neocaridina/Tiger Box vám zabezpečí všetko, čo potrebujete pre chov kreviet Neocaridina a tigrích kreviet. Obsahuje rôzne druhy potravín, minerálov a doplnkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Neocaridina/Tiger Box

Súprava Shrimps Forever Neocaridina/Tiger Box vám zabezpečí všetko, čo potrebujete pre chov kreviet Neocaridina a tigrích kreviet. Obsahuje rôzne druhy potravín, minerálov a doplnkov. Vďaka nej máte možnosť okamžite si vyskúšať množstvo produktov zo širokej ponuky produktov Shrimps Forever.

Nájdete v nej produkty:

Shrimps Forever Daily Feed, 20 gramov. 100% prírodné denné krmivo pre krevety s extra vitamínmi. Krmivo je kompletné a vhodné na každodenné použitie. Obsahuje aj ďalšie vitamíny a vlákniny, ktoré podporujú trávenie a vývoj farieb.

Shrimps Forever Biopowder, 20 gramov. Bioprášok tvorí zmes dobrých baktérií a minerálov, ktoré podporujú rast mikrobaktérií v nových i existujúcich akváriách. Krevety tieto mikrobaktérie konzumujú a sú dôležitou súčasťou ich stravy.

Shrimps Forever ProBacter, 50 mililitrov. Filtračné baktérie ProBacter obsahujú milióny živých baktérií, ktoré urýchľujú vytváranie prirodzenej rovnováhy baktérií v novom akváriu. Tieto baktérie premieňajú odpad na dusičnany, vďaka čomu ich rastliny v akváriu môžu absorbovať.

Shrimps Forever Shrimp Trace, 50 mililitrov. Produkt obsahuje stopové prvky a minerály, ktoré krevety potrebujú v malom množstve, ale prirodzene sa vo vode nenachádzajú.

Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder, 40 gramov. Minerálny prášok je špeciálne vyvinutý na mineralizáciu osmózy a dažďovej vody a na prípravu vody pre chov kreviet Neocaridina a tigrích kreviet. Prášok zvyšuje celkovú tvrdosť (° dGH) a uhličitanovú tvrdosť (KH) v relatívnom podiele ° dGH / KH: 1,0 / 0,5. Hodnotu pH zvyšuje na + - 7.