NatureHolic TOXEX BALLS - Viaže toxické látky v akváriu 47ml/25g

Kód: 3869
2 hodnotenia
Značka: NatureHolic
10 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

NatureHolic TOXEX BALLS  sú vysoko aktívne nano minerálne guličky. Dokážu viazať škodliviny a poskytnúť vašim bezstavovcom cenné minerály a stopové prvky. Rozkladajú dusičnany a amoniak. Toxexové guľôčky NatureHolic pomáhajú zlepšiť kvalitu vody a vytvárajú dobré podmienky pre citlivé krevety, ako sú Red Bee, Taiwan Bees a tiež pre vysoko vyšľachtené neocaridiny. V toxexových guličkách nájdu užitočné baktérie obrovskú oblasť osídlenia, ktorá sa potom využíva na rozklad škodlivín. Ide o vysokoaktívny filtračný materiál, ktorý spĺňa najvyššie nároky – Toxex Balls sú jediným filtračným materiálom, ktorý zároveň poskytuje cenné minerály a stopové prvky. Ideálne pre všetky akváriá s krevetami

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic Toxex Balls zlepšujú denitrifikáciu v akváriu, absorbujú škodlivé látky a zásobujú všetkých obyvateľov akvária dôležitými minerálmi a stopovými prvkami. Môžete tak prispieť k výraznému zlepšeniu kvality vody a znížiť znečistenie v akváriu.Pre akvárium je obzvlášť zaujímavá denitrifikácia - škodlivé dusitany a amoniak, ako aj dusičnany sa v akváriovej vode rozkladajú a nakoniec sa premieňajú na absolútne neškodný plynný dusík . Odstraňujú sa aj škodliviny ako meď a uvoľňujú sa cenné minerály ako vápnik a ďalšie stopové prvky dôležité pre krevety, raky, vodné slimáky, akváriové rastliny a okrasné ryby.

NatureHolic TOXEX BALLS  sú vysoko aktívne nano minerálne guličky. Dokážu viazať škodliviny a poskytnúť vašim bezstavovcom cenné minerály a stopové prvky. Rozkladajú dusičnany a amoniak.

Základné vlastnosti

  • Guličky NatureHolic ToxEx Balls poskytujú všetkým obyvateľom akvária dôležité minerály a stopové prvky.
  • Tieto špeciálne guličky vyrobené pre NatureHolic v Japonsku obsahujú všetky esenciálne minerály a stopové prvky ako vápnik, horčík, draslík, mangán, zinok, kobalt a chróm – ktoré naši obyvatelia akvária potrebujú každý deň. Ak chýbajú, zvieratá sú trvalo oslabené. Toto je obzvlášť viditeľné u mladých zvierat, ktoré potom po niekoľkých dňoch jednoducho zmiznú.
  • Toxexové guličky sú navyše schopné odstraňovať škodlivé látky z akváriovej vody adsorpciou. V tomto fyzikálnom procese sú látky držané na povrchu inej látky takzvanými van der Waalsovými silami. Počas tohto procesu sa môžu viazať škodlivé látky ako olovo, meď a iné škodliviny a spätne sa uvoľňujú cenné minerály a stopové prvky.
  • Toxexové guličky môžu tiež podporiť denitrifikáciu. Baktérie degradujúce dusičnany sa usadzujú vo vnútri loptičiek a premieňajú túto dusíkatú zlúčeninu, ktorá môže potenciálne spôsobiť problémy so zvliekaním, na atmosférický dusík.

Použitie

Na každých 10 l vody v akváriu pridajte 10 ml Toxex Balls do akvária. Po 6 mesiacoch loptičky vymeňte, aby ich funkcia zostala nedotknutá. Odporúčame použiť v miske na kŕmenie kreviet ako je znázornené na fotografii alebo priamo na substrát. Minerálne guľôčky je možné použiť aj vo filtri s filtračným vreckom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie