NatureHolic TOXEX BALLS - Viaže toxické látky v akváriu 10g (Vzorka)

Kód: 3870
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
6 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

NatureHolic TOXEX BALLS  sú vysoko aktívne nano minerálne guličky. Dokážu viazať škodliviny a poskytnúť vašim bezstavovcom cenné minerály a stopové prvky. Rozkladajú dusičnany a amoniak. Toxexové guľôčky NatureHolic pomáhajú zlepšiť kvalitu vody a vytvárajú dobré podmienky pre citlivé krevety, ako sú Red Bee, Taiwan Bees a tiež pre vysoko vyšľachtené neocaridiny. V toxexových guličkách nájdu užitočné baktérie obrovskú oblasť osídlenia, ktorá sa potom využíva na rozklad škodlivín. Ide o vysokoaktívny filtračný materiál, ktorý spĺňa najvyššie nároky – Toxex Balls sú jediným filtračným materiálom, ktorý zároveň poskytuje cenné minerály a stopové prvky. Ideálne pre všetky akváriá s krevetami

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic Toxex Balls zlepšujú denitrifikáciu v akváriu, absorbujú škodlivé látky a zásobujú všetkých obyvateľov akvária dôležitými minerálmi a stopovými prvkami. Môžete tak prispieť k výraznému zlepšeniu kvality vody a znížiť znečistenie v akváriu.Pre akvárium je obzvlášť zaujímavá denitrifikácia - škodlivé dusitany a amoniak, ako aj dusičnany sa v akváriovej vode rozkladajú a nakoniec sa premieňajú na absolútne neškodný plynný dusík . Odstraňujú sa aj škodliviny ako meď a uvoľňujú sa cenné minerály ako vápnik a ďalšie stopové prvky dôležité pre krevety, raky, vodné slimáky, akváriové rastliny a okrasné ryby.

NatureHolic TOXEX BALLS  sú vysoko aktívne nano minerálne guličky. Dokážu viazať škodliviny a poskytnúť vašim bezstavovcom cenné minerály a stopové prvky. Rozkladajú dusičnany a amoniak.

Základné vlastnosti

  • Guličky NatureHolic ToxEx Balls poskytujú všetkým obyvateľom akvária dôležité minerály a stopové prvky.
  • Tieto špeciálne guličky vyrobené pre NatureHolic v Japonsku obsahujú všetky esenciálne minerály a stopové prvky ako vápnik, horčík, draslík, mangán, zinok, kobalt a chróm – ktoré naši obyvatelia akvária potrebujú každý deň. Ak chýbajú, zvieratá sú trvalo oslabené. Toto je obzvlášť viditeľné u mladých zvierat, ktoré potom po niekoľkých dňoch jednoducho zmiznú.
  • Toxexové guličky sú navyše schopné odstraňovať škodlivé látky z akváriovej vody adsorpciou. V tomto fyzikálnom procese sú látky držané na povrchu inej látky takzvanými van der Waalsovými silami. Počas tohto procesu sa môžu viazať škodlivé látky ako olovo, meď a iné škodliviny a spätne sa uvoľňujú cenné minerály a stopové prvky.
  • Toxexové guličky môžu tiež podporiť denitrifikáciu. Baktérie degradujúce dusičnany sa usadzujú vo vnútri loptičiek a premieňajú túto dusíkatú zlúčeninu, ktorá môže potenciálne spôsobiť problémy so zvliekaním, na atmosférický dusík.

Použitie

Na každých 10 l vody v akváriu pridajte 10 ml Toxex Balls do akvária. Po 6 mesiacoch loptičky vymeňte, aby ich funkcia zostala nedotknutá. Odporúčame použiť v miske na kŕmenie kreviet ako je znázornené na fotografii alebo priamo na substrát. Minerálne guľôčky je možné použiť aj vo filtri s filtračným vreckom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: