NatureHolic PurSnack Artemia 30g

Kód: 5481
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
11 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

NatureHolic PureSnacks pre ryby a bezstavovce v akváriu sú prvotriednou náhradou, keď živá potrava nie je taká dobrá alebo sa dokonca pokazila, a skvelou a ľahko skladovateľnou alternatívou mrazených potravín pochybného pôvodu.

Názov: NatureHolic PureSnacks Artemia Nauplii
Popis: Doplnkové krmivo pre ryby a bezstavovce v akváriách
Zloženie: Artemia nauplii nauplii v želé

Skladovanie: v chlade a suchu, otvorené vrecká v chladničke

Vhodné pre malé až stredne veľké ryby, nano ryby, larvy rýb, mladé ryby, krevety, trpasličie kraby, malé kraby a vodné slimáky

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic PureSnacks pre ryby a bezstavovce v akváriu sú prvotriednou náhradou, keď živá potrava nie je taká dobrá alebo sa dokonca pokazila, a skvelou a ľahko skladovateľnou alternatívou mrazených potravín pochybného pôvodu. Prírodné pochutiny sú navyše skvelým doplnkom k vločkovému krmivu a potravinovým granulám.

NatureHolic PureSnacks Artemia Nauplien prinášajú množstvo zdravých ingrediencií, ktoré môžu podporiť zdravie rýb a bezstavovcov: astaxantín pre krásne farby a dobrý imunitný systém, chitín pre dobré trávenie a stavbu schránok u krabov a kreviet, vysokokvalitné bielkoviny a zdravé mastné kyseliny v optimálnom pomere pre zdravý rast a dobre fungujúci metabolizmus.

Vďaka svojej malej veľkosti sú PureSnacks Artemia nauplii ideálne aj ako krmivo pre mladé ryby.

Nauplii Artemia, ktoré sú spracované v PureSnacks, nepochádzajú z prírody, ale sú chované špeciálne ako krmivo pre ryby a iné akváriové živočíchy. 

Vďaka špeciálnej príprave PureSnacks nehrozí prenesenie škodcov do akvária.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: