NatureHolic Protein Wafers - Proteínové oblátky pre raky a krevety 30 g

Kód: 3876
Novinka
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
8 €
Skladom

NatureHolic Protein Wafers je špeciálne proteínové pre krevetky. Toto krmivo má vyvážený obsah bielkovín, pričom sa vo vode nerozpadá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Počas rastu, ale aj počas rozmnožovania majú bezstavovce, ako sú trpasličie krevety a kraby, zvýšenú potrebu bielkovín

Najčastejším dôvodom stagnácie reprodukcie je často vývoj vajíčok. Najmä tie sú závislé od fosfolipidového lecitínu a nukleových kyselín, a preto toto krmivo obsahuje aj extrakt z pivovarských kvasníc. Zvyšné proteíny pochádzajú z hmyzu a mikroorganizmov, ako sú baktérie a kvasinky. Krmivo obsahuje tiež zvliekací a rastový hormón ekdyzón, ktorý má priaznivý vplyv na rast a rozmnožovanie.

Krmivo ďalej obsahuje špeciálne stopové prvky a minerálne zlúčeniny. Cenný montmorillon, vrstvený silikát so schopnosťou absorbovať škodliviny a choroboplodné zárodky, má pozitívny vplyv na črevnú flóru.

Hlavné vlastnosti

  • Obsah bielkovín v tomto bielkovinovom krmive je niečo cez 40%. To znamená, že je možné vylúčiť problémy so zvliekaním v dôsledku nadmerného príjmu bielkovín.

Zloženie

Rastlinné vedľajšie produkty, hmyz, riasy (10% Spirulina platensis), obilniny, bakteriálny proteín z Corynebacterium glutamicum, kvasnice, minerálne látky (100% montmorillonit)

Výživové doplnky na kg krmiva

Vitamín D3 (cholekalciferol) 2000 IU, vitamín E (3a700) 100 mg, vitamín C (askorbylmonofosfát) 150 mg Stopové prvky: E1 - železo (monohydrát síranu železnatého) 80 mg, E2- jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 5,5 mg, E4 - meď (síran meďnatý, pentahydrát) 5 mg, E5 - mangán (oxid mangánu (II) 20 mg, E6 - zinok (oxid zinočnatý) 80 mg

Dávkovanie

Kŕmte toľko, koľko zvieratá dokážu prijať za pár minút, 1-2 krát týždenne. Kŕmte striedmo, jedna podložka zvyčajne vystačí na 15 kreviet alebo 1 kraba.

Balenie

30 gramov 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: