NatureHolic MainPudding - Komplexné pudingové krmivo 50ml

Kód: 3682
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
8 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

NatureHolic MainPudding je vhodný najmä na každodenné používanie. Obsahuje všetky cenné živiny a bielkoviny, ktoré krevety potrebujú na stavbu panciera, vývoj vajíčok a zdravý metabolizmus. Všetky zložky surovín boli starostlivo vybrané a podliehajú prísnym kontrolám v rozsiahlych laboratórnych testoch. Variácie pudingu Natureholic boli niekoľko rokov testované v najväčšom nemeckom zariadení pre krevety v Mannheime vo viac ako 300 nádržiach s 200 druhmi kreviet, krabov a slimákov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre NatureHolic MainPudding ako aj pre zvyšok pudingovej série krmív, sú použité iba starostlivo vybrané a prísne kontrolované, na vitamíny bohaté bylinky, zelenina a ovocie v šetrnej sušenej forme. To znamená, že všetky prírodné vitamíny, minerály, životne dôležité látky a sekundárne rastlinné látky nie sú ovplyvnené tepelným výrobným procesom, ale stále zostávajú do značnej miery nezmenené.

Hlavné vlastnosti

  • Všetky bielkoviny a aminokyseliny v tomto krmive pochádzajú výlučne z hmyzu a mikroorganizmov. Toto krmivo takisto podporuje tvorbu prospešného biofilmu.
  • V krmive nie je použitá rybia múčka a podradná živočíšna múčka.
  • Krmivo obsahuje menej ako 40 % bielkovín, čo pôsobí proti problémom so zvliekaním.
  • So špeciálnou zmesou okamžite biologicky dostupných organických minerálnych zlúčenín a s montmorillonitom takisto na seba viaže škodlivé látky a dodáva potrebné minerály.
  • Veľkosti častíc boli optimálne prispôsobené jednoduchému príjmu potravy.

Zloženie

Riasa Spirulina, vedľajšie rastlinné produkty, obilniny, hmyz, kelp, kvasnice, riasa Chlorella, bylinky, oleje a tuky, minerálne látky

Dávkovanie

Jednoducho pritlačte porciu, ktorú môžu zvieratá zjesť za 5 minút na sklo akvária - kŕmte striedmo.

Balenie

50 ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: