NatureHolic Mainfeed - Komplexné krmivo pre krevety 4g (Vzorka)

Kód: 3676
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

NatureHolic Mainfeed je vysoko kvalitné, organicky hodnotné základné krmivo pre krevety, neobsahujúce rybiu múčku a iné lacné živočíšne múčky.

Jedinečné mäkké "vankúšiky" spájajú výhody "pudingu / pasty" s výhodami japonských tvrdších krmív.

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic Mainfeed je navrhnuté na každodenné kŕmenie. Obsahuje všetky živiny, ktoré krevety potrebujú na stavbu panciera, tvorbu vajíčok a rast. Pri výrobe je dbané na šetrnú a ekologickú výrobu procesom lisovania za studena, pri ktorom sú vo veľkej miere  zachované vitamíny a ďalšie cenné zložky.

Namiesto rybej múčky je použitý hmyz ako dodávateľ bielkovín. Hmyz okrem bielkovín poskytuje aj chitín, cholesterol a dôležitý hormón ekdyzónu, z ktorého krevety priamo ťažia a tvoria nový pancier.

Cenná spirulina, listy moringy a chaluha obsahujúca jód prispievajú k dodaniu látok ako sú vitamíny, provitamíny, stopové prvky a sekundárne rastlinné látky. Jačmeň slúži ako hlavný zdroj energie. Extrakty z mikroorganizmov bohaté na beta-glukán a manán-oligosacharidy slúžia ako posilňovače imunity. Šetrne sušené kvasinky so sebou prinášajú nukleotidy a lecitíny – lubrikanty pre množstvo energetických procesov.

Aby sa symptómom nedostatku cielene predchádzalo, bol zabudovaný mix vitamínov: vitamín D3 pre metabolizmus vápnika, vitamín A pre tvorbu podkožia a vajíčok, pre imunitný systém a najmä ako ochrana pred reaktívnymi molekulami (antioxidanty) a vitamín C.

Prírodné zdroje karotenoidov a astaxantínu zabezpečujú intenzívnu farbu a vitálnejšie zvieratá.

Zloženie

Vedľajšie rastlinné produkty, spirulina (13%), hmyz, obilniny, rastlinné bielkovinové extrakty, moringa, lososový olej, kelp, kvasnice, uhličitan vápenatý

Výživové doplnky na 1 kg krmiva

Vitamín A (3a672a) 9800 IU, Vitamín C (3a300) 74 mg, Vitamín D3 (3a671) 735 IU, Fe (3b103) 12 mg, Mn (3b602) 15 mg, Zn (3b603) 14,7 mg

Analytické zloženie

Hrubý proteín 23,4%, hrubý tuk 5,6%, hrubá vláknina 1,9%, hrubý popol 4,5%

Dávkovanie

Kŕmte 1-2 krát denne toľko, koľko krevety zjedia za pár minút. Kŕmte striedmo, 5 mm vankúšik zvyčajne postačuje pre 15-25 kreviet.

Balenie

4 gramy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 4g Vzorky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: