NatureHolic MainFeed - Komplexné vločkové krmivo 4g (Vzorka)

Kód: 3670
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
3 €
Skladom

Komplexné vločkové krmivo NatureHolic je ideálne krmivo pre ryby a pre každého, kto rád kŕmi tradičnými vločkami. Toto vysokokvalitné krmivo pre ryby akvarijným rybám nielen chutí, ale zároveň im poskytne všetky potrebné živiny vo forme, ktorá je obzvlášť prospešná pre ryby z horných častí vodného stĺpca. Komplexy účinných látok NatureHolic dávajú istotu, že rybám dávate naozaj všetko, čo prirodzene potrebujú pre zdravý život a pohodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto vločkové krmivo je určené pre všetkých priaznivcov klasického kŕmenia rýb. Krmivo NatureHolic je perfektne prispôsobené pre všetky akváriové ryby a ponúka starostlivo vybranú zmes cenných surovín v optimálnom nutričnom zložení s bielkovinami, minerálmi a stopovými prvkami pre kompletnú stravu. dlhý a zdravý život rýb.

Živiny sú vyvážené a pripravené tak, aby boli ľahko stráviteľné, takže ryby nevylučujú veľa živín výkalmi. Tým sa zabráni zakaleniu vody v dôsledku prebytočných živín vo vode v akváriu.

Špeciálne inovácie NatureHolic

Komplex NH Immun + špeciálne vyvinutý pre krmivo NatureHolic Chichfeed. je založený na rastlinných látkach a látkach s prebiotickým účinkom, ktoré dokážu posilniť imunitný systém okrasných rýb v akváriu. Najmä výťažky z cesnaku pôsobia na posilnenie imunity a chránia aj pred parazitmi.

Vysokoúčinná prísada NH Color + ktorá sa spolieha na 5 rôznych zosilňovačov farieb: beta-karotén, luteín, zeaxantín, lykopén a astaxantín. Karotenoidy prispievajú k dobrému vývoju farby a môžu dokonca posilniť imunitný systém a podporovať rozmnožovanie akváriových rýb.

Komplex NH Energy +, tvorený špeciálnymi aminokyselinami a ich derivátmi, prispieva s L-karnitínom alebo kyselinou gama-aminomaslovou k výraznému zlepšeniu kondície, ako aj lepšiemu a zdravšiemu rastu akváriových rýb. Tieto pozitívne účinky sa už oddávna využívajú v akvakultúre a teraz ich nájdeme aj u okrasných rýb v akváriu.

Komplex NH Fulvin + obsahuje humínovú látku fulvic acid alebo fulvic acid. Okrem transportu vitamínov, stopových prvkov a minerálov dokážu fulvíny tiež viazať škodliviny a brzdiť rast baktérií, čo má pozitívny vplyv na zdravé trávenie a silný imunitný systém. Očakávaná dĺžka života rýb sa môže zvýšiť, pretože môžu lepšie absorbovať živiny.

Zloženie

Obilie, vedľajšie rastlinné produkty, mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, ryby a vedľajšie produkty z rýb, kvasnice, riasy, mäkkýše a kôrovce Analytické zložky: hrubý proteín 40,0 %, hrubý tuk 4,0 %, hrubá vláknina 3,0 %, popol 5,0 % Doplnkové látky / kg: vitamín A (E672) 30000I.E., vitamín D3 (E671) 2000 IU, vitamín E (alfa-tokoferylacetát3a700) 150 mg, vitamín C (askorbylmonofosfát) 50 mg, astaxantín

Výživové doplnky na kg krmiva

vitamín A (E672) 30000I.E., vitamín D3 (E671) 2000 IU, vitamín E (alfa-tokoferylacetát3a700) 150 mg, vitamín C (askorbylmonofosfát) 50 mg, astaxantín

Analytické zloženie

hrubý proteín 45%, hrubý tuk 14%, hrubý popol 7%, hrubá vláknina 1% Doplnkové látky na kg: Vitamíny: vitamín A 25 000 IU, vitamín D 2 200 IU, vitamín E 400 mg, vitamín C 1 000 mg / kg

Dávkovanie

Kŕmte raz denne množstvo, ktoré ryby skonzumujú do niekoľkých minút.

Balenie

4 gramy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: