NatureHolic LonglifePudding - Pudingové krmivo pre mláďatá 50ml

Kód: 3705
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
8 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

NatureHolic LonglifePudding dodáva mladým krevetám, filtrujúcim krevetám, slimákom a mušliam všetky živiny a cenné životne dôležité látky, ktoré potrebujú pre zdravý vývoj. Longlife puding zaisťuje stály prísun krmiva po dlhú dobu (až hodinu) a takmer neznečisťuje vodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Longlife puding sa  pritláča na sklo akvária a tak dávkuje optimálne množstvo potravy každú sekundu, každú minútu až hodinu. Trvalý prísun krmiva je obzvlášť dôležitý pre mláďatá kreviet, pretože sa nemôžu v prvých dňoch dostať ku krmivu, a preto sú závislé od „dostupného krmiva“.

Jemné čiastočky potravy z pudingu s dlhou životnosťou plávajú a dostávajú sa k mláďatám kreviet v celom akváriu. Zvieratá tak dostávajú rovnomerný a stály prísun krmiva. Tento druh krmiva je tiež ideálny pre vejárovité krevety, filtračné slimáky a tiež pre mušle. Jednoducho pripevníte guľôčku pudingu s dlhou životnosťou o veľkosti hrášku na sklo akvária.

Hlavné vlastnosti

  • Použité sú suroviny najvyššej kvality. Spracované spôsobom, ktorý zachováva vitamíny a je šetrný k minerálom. 
  • Bez umelých konzervantov
  • Ideálne krmivo pre mláďatá kreviet

Zloženie

Vedľajšie živočíšne produkty (včelí produkt), riasa spirulina, vedľajšie rastlinné produkty, obilie, hmyz, chaluha, kvasnice, riasa chlorella, bylinky, oleje a tuky, minerálne látky

Dávkovanie

Porcia veľkosti hrášku na objem nádrže 20l

Balenie

50 ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: