NatureHolic Krebsfeed - Krmivo pre rakov 10g (Vzorka)

Kód: 3684
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
4 €
Skladom

Natureholic Krebsfeed bol špeciálne navrhnutý pre potreby rakov rodov Procambarus, Cambarus a Cambarellus a je vhodný aj na chov Cheraxov z Papuy a všetkých Cheraxov z Austrálie. Chutné, vodeodolné tyčinky poskytujú rakom všetky dôležité živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré denne potrebujú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sladkovodné raky majú vo voľnej prírode veľmi pestrú stravu. Krmivo Natureholic Krebsfeed obsahuje iba tie zložky v biologicky vyváženej forme, ktoré tieto druhy rakov nájdu v prírode. To prirodzene podporuje zvliekanie, rast a rozmnožovanie. Vďaka obsahu bielkovín sú ideálne pre všežravé raky rodov Procambarus, Cambarus, Cambarellus, Astacus a kraby Cherax z Austrálie, ktoré sú v podstate všežravci a radi jedia živočíšnu aj zeleninovú potravu. Aj kraby rodu Cherax z Papuy v mladosti radi jedia nejaké živočíšne krmivo neskôr prechádzajú na prevažne rastlinnú potravu.

V krmive nie je použitá rybia ani živočíšna múčka.

Bielkoviny sú získané spracovaním hmyzu a kôrovcov. Vďaka tomu krmivo obsahuje nielen vysokokvalitné bielkoviny, ale aj nutrične prospešný chitín, ktorý pomáha rakom budovať pancier. Krmivo zároveň obsahuje aj rastový hormón ekdyzón, ktorý je prospešný počas procesu zmeny panciera.

Natureholic Krebsfeed takisto obsahuje špeciálnu zmes stopových prvkov a vitamínov, ktorá na rozdiel od konkurenčných produktov obsahuje biologicky dostupné organické minerálne zlúčeniny, ktoré sú priamo dostupné pre organizmy.

Zloženie

Hmyz, zelenina, mäkkýše a kôrovce, bakteriálna bielkovina z Corynebacterium glutamicum, rastlinné bielkovinové extrakty, listy (5% brezové listy), oleje a tuky, riasy, bylinky

Výživové doplnky na 1 kg krmiva

Vitamín A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; Meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid manganatý) 31 mg, selén (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinok (oxid zinočnatý) 30 mg;

Dávkovanie

Kŕmte 1-2 krát denne toľko, koľko zvieratá dokážu skonzumovať za pár minút. Kŕmte striedmo, zvyčajne stačia 1-3 tyčinky na raka, v závislosti od veľkosti.

Tyčinky sú cca 10 mm dlhé a perfektne sa okusujú - to znamená, že pri jedle dochádza k menšiemu „odieraniu“. V kombinácii s výbornou stráviteľnosťou to zabezpečuje menšie znečistenie vody.

Balenie

10 gramov 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: