NatureHolic Krabbenfeed - Krmivo pre kraby 30g

Kód: 3693
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
9 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Natureholic Krabbenfeed je starostlivo zložený z prírodných ingrediencií a optimálne prispôsobený všežravcom medzi krabmi. Lahodné, starostlivo vyrobené tyčinky odolné voči vode sú ľahko stráviteľné a neznečisťujú vodu. Vďaka svojim kvalitným ingredienciám dodajú vašim krabom v teráriu, paludáriu, akvateráriu a akváriu všetky živiny, minerály, vitamíny a stopové prvky, ktoré dennodenne potrebujú, a tak zabránia aj potenciálne smrteľným problémom so zmenou panciera.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kraby v prírode majú spravidla veľmi pestrú stravu. Väčšina druhov je všežravá a túto preferenciu zobral výrobca do úvahy.

Hlavné vlastnosti

  • Obsahuje biologicky vyvážené živočíšne a rastlinné zložky, ktoré sú tak či onak tiež súčasťou prirodzeného potravinového spektra všežravých krabov vo voľnej prírode.
  • Cenné zložky krmiva podporujú zvliekanie, trávenie, rast a rozmnožovanie krabov
  • V krmive nie je použitá lacná rybia a živočíšna múčka. Namiesto toho sú v krmive pre krabov hmyz a kôrovce, ktoré prispievajú nielen k nutrične prospešným bielkovinám, ale dodáva aj chitín, ktorý krabom umožňuje optimálnu stavbu panciera, a dodávajú zvliekací a rastový hormón ekdyzón, ktorý podporuje proces zmeny panciera.
  • Mäkkýše a baktérie poskytujú ďalšie vysokokvalitné bielkoviny.
  • NatureHolic Krabbenfeed tak poskytuje všežravému krabovi všetko, čo potrebuje pre zdravý rast, bezproblémové zvliekanie a úspešné rozmnožovanie (v rámci možností v akváriu, teráriu, paludáriu alebo akvateráriu).
  • Natureholic Krabbenfeed obsahuje špeciálnu zmes minerálov, stopových prvkov a vitamínov s vysoko biologicky dostupnými organickými minerálnymi zlúčeninami.

Zloženie

Hmyz, zelenina, mäkkýše a kôrovce, bakteriálna bielkovina z Corynebacterium glutamicum, rastlinné bielkovinové extrakty, listy, oleje a tuky, riasy, bylinky

Výživové doplnky na 1 kg krmiva

Vitamín A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; Meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid manganatý) 31 mg, selén (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinok (oxid zinočnatý) 30 mg; Senzorické prísady: farbivá

Dávkovanie

Kŕmte 1-2 krát denne toľko, koľko zvieratá dokážu prijať v priebehu niekoľkých minút. Kŕmte striedmo, na jedného kraba zvyčajne stačia 1-3 tyčinky

Balenie

30 gramov 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: