NatureHolic INFRARED BALLS - Funguje proti nežiaducim choroboplodným zárodkom v akváriu 47ml/25g

Kód: 3871
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
10 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Infračervené loptičky NatureHolic využívajú najnovšiu technológiu a zabraňujú rastu choroboplodných zárodkov v akváriu. Boli špeciálne vyvinuté pre všetky sladkovodné bezstavovce v spolupráci s poprednými chovateľmi kreviet, biológmi a ďalšími odborníkmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Infračervené žiarenie sa dnes terapeuticky využíva v medicíne a tiež v kozmetike. Pozitívne vplýva na hojenie rán, zápalov a dokonca aj rakoviny a aktívne bojuje proti baktériám.

Infračervené loptičky NatureHolic využívajú aj antibakteriálny účinok infračerveného svetla. Sprístupňujú tento high-tech princíp všetkým akvaristom, pretože mikroguľôčky obohatené o špeciálne minerály reagujú so svetlom akvária a následne vyžarujú mierne infračervené žiarenie.

Patogénne zárodky vo vode sú účinne inhibované infračerveným svetlom a počet zárodkov klesá. Najlepšie je umiestniť pelety do misky na kŕmenie kreviet na substráte na dobre tečúcom mieste, aby sa čo najviac zárodkov dostalo do kontaktu so žiarením.

Základné vlastnosti

  • Infračervené loptičky NatureHolic využívajú aj antibakteriálny účinok infračerveného svetla. Sprístupňujú tento high-tech princíp všetkým akvaristom, pretože mikroguľôčky obohatené o špeciálne minerály reagujú so svetlom akvária a následne vyžarujú mierne infračervené žiarenie. Účinne obmedzuje choroboplodné zárodky a dokážu udržať celkový počet zárodkov vo vode v akváriu na veľmi nízkej úrovni. To je absolútne nevyhnutné pre úspešný chov a rozmnožovanie kreviet.
  • Infračervené loptičky NatureHolic využívajú najnovšiu technológiu a zabraňujú rastu choroboplodných zárodkov v akváriu
  • Infračervené loptičky sú zaručene netoxické a neškodné pre krevety, raky, kraby, slimáky a mušle. Pre zdravé a vitálne krevety - vyrobené v Japonsku.
  • Zabráňte jednoducho a efektívne epidemickým hromadným úmrtiam a zaistite najlepšiu kvalitu vody vďaka funkcii infračerveného žiarenia na redukciu choroboplodných zárodkov
  • Účinne obmedzujú choroboplodné zárodky a dokážu udržať celkový počet zárodkov vo vode v akváriu na veľmi nízkej úrovni. To je absolútne nevyhnutné pre úspešný chov a rozmnožovanie kreviet.
  • vďaka tomu sú infračervené loptičky NatureHolic ideálne pre náročné krevety, ako sú Redbee, Taiwan Bees a Neocaridina.

Použitie

Na každých 10 l vody v akváriu pridajte 10 ml Toxex Balls do akvária. Po 6 mesiacoch loptičky vymeňte, aby ich funkcia zostala nedotknutá. Odporúčame použiť v miske na kŕmenie kreviet ako je znázornené na fotografii alebo priamo na substrát. Minerálne guľôčky je možné použiť aj vo filtri s filtračným vreckom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: