NatureHolic INFRARED BALLS - Funguje proti nežiaducim choroboplodným zárodkom v akváriu 47ml/25g

Kód: 3871
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
10 €
Skladom

Infračervené loptičky NatureHolic využívajú najnovšiu technológiu a zabraňujú rastu choroboplodných zárodkov v akváriu. Boli špeciálne vyvinuté pre všetky sladkovodné bezstavovce v spolupráci s poprednými chovateľmi kreviet, biológmi a ďalšími odborníkmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Infračervené žiarenie sa dnes terapeuticky využíva v medicíne a tiež v kozmetike. Pozitívne vplýva na hojenie rán, zápalov a dokonca aj rakoviny a aktívne bojuje proti baktériám.

Infračervené loptičky NatureHolic využívajú aj antibakteriálny účinok infračerveného svetla. Sprístupňujú tento high-tech princíp všetkým akvaristom, pretože mikroguľôčky obohatené o špeciálne minerály reagujú so svetlom akvária a následne vyžarujú mierne infračervené žiarenie.

Patogénne zárodky vo vode sú účinne inhibované infračerveným svetlom a počet zárodkov klesá. Najlepšie je umiestniť pelety do misky na kŕmenie kreviet na substráte na dobre tečúcom mieste, aby sa čo najviac zárodkov dostalo do kontaktu so žiarením.

Základné vlastnosti

  • Infračervené loptičky NatureHolic využívajú aj antibakteriálny účinok infračerveného svetla. Sprístupňujú tento high-tech princíp všetkým akvaristom, pretože mikroguľôčky obohatené o špeciálne minerály reagujú so svetlom akvária a následne vyžarujú mierne infračervené žiarenie. Účinne obmedzuje choroboplodné zárodky a dokážu udržať celkový počet zárodkov vo vode v akváriu na veľmi nízkej úrovni. To je absolútne nevyhnutné pre úspešný chov a rozmnožovanie kreviet.
  • Infračervené loptičky NatureHolic využívajú najnovšiu technológiu a zabraňujú rastu choroboplodných zárodkov v akváriu
  • Infračervené loptičky sú zaručene netoxické a neškodné pre krevety, raky, kraby, slimáky a mušle. Pre zdravé a vitálne krevety - vyrobené v Japonsku.
  • Zabráňte jednoducho a efektívne epidemickým hromadným úmrtiam a zaistite najlepšiu kvalitu vody vďaka funkcii infračerveného žiarenia na redukciu choroboplodných zárodkov
  • Účinne obmedzujú choroboplodné zárodky a dokážu udržať celkový počet zárodkov vo vode v akváriu na veľmi nízkej úrovni. To je absolútne nevyhnutné pre úspešný chov a rozmnožovanie kreviet.
  • vďaka tomu sú infračervené loptičky NatureHolic ideálne pre náročné krevety, ako sú Redbee, Taiwan Bees a Neocaridina.

Použitie

Na každých 10 l vody v akváriu pridajte 10 ml Toxex Balls do akvária. Po 6 mesiacoch loptičky vymeňte, aby ich funkcia zostala nedotknutá. Odporúčame použiť v miske na kŕmenie kreviet ako je znázornené na fotografii alebo priamo na substrát. Minerálne guľôčky je možné použiť aj vo filtri s filtračným vreckom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie