NatureHolic Fächerfeed - Krmivo pre filtrujúce krevety 10g (Vzorka)

Kód: 3680
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
4 €
Skladom

Filtrujúce krevety potrebujú v akváriu silný prúd, prípadne aj samostatné prúdové čerpadlo. Ak tomu tak nie je, zvieratá zbierajú potravu z dna akvária a niekedy si môžu poraniť vejáre. V tomto prípade zvieratá po čase vyhladnú. Nevhodné, nízkoenergetické krmivo vedie aj k trvalým nedostatkom vejárov filtrujúcich kreviet. Natureholic Fächerfeed im poskytuje energiu a živiny, ktoré potrebujú na zdravý život, na zvliekanie panciera a rast bez príznakov nedostatku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biologicky hodnotné kompletné krmivo Natureholic Fächerfeed je jemne mleté ​​práškové krmivo špeciálne pre filtrujúce krevety. Obsahuje krill, spirulinu, moringu a Dunaliella salina a špeciálnu zmes okamžite biologicky dostupných organických minerálnych zlúčenín. Zaručene neobsahuje rybiu múčku a iné podradné živočíšne múčky.

Filtrujúce krevety žijú v prírode v riečnych úsekoch so silným prúdom, kde sa svojimi silnými, ostnatými nohami držia kamienkov a kde ich predné nohy, vyvinuté na vejáre, zbierajú potravu, ktorá sa okolo nich unáša. Vyšetrenia žalúdka divo žijúcich kreviet ukázali, že konzumujú jedlo s extrémne vysokým obsahom bielkovín.

Toto krmivo to berie do úvahy. Nezvyčajne vysoký obsah tuku 11% v krmive NatureHolic je tiež prispôsobený enormným energetickým nárokom filrujúcich kreviet.

Obsiahnuté proteíny pochádzajú z bezstavovcov, mikroorganizmov a rias. Krmivo obsahuje nielen nutrične prospešný chitín, ktorý podporuje krevety počas procesu zvliekania, ale aj rastový hormón ekdyzón. Je použitá zmes pivovarských kvasníc a pivovarských obilnín, ktorá obsahuje extrémne vysoký podiel nukleotidov (t.j. stavebných prvkov nukleových kyselín) a fosfolipidu lecitínu.

Riasy Spirulina a Dunaliella salina a listy stromu Moringa prispievajú k prírodným vitamínom, minerálom a sekundárnym rastlinným látkam, najmä karotenoidom.

Zloženie

Hmyz (24% lariev Hermetia), vedľajšie rastlinné produkty, zelenina (vrátane 3% Moringa oleifera), mäkkýše a kôrovce (vrátane 12% kreviet, 5% krill), bakteriálna bielkovina z Corynebacterium glutamicum, rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky, kvasnice (vrátane 0,15% manánových oligosacharidov, 0,05% beta-glukánov), riasy, ovocie

Výživové doplnky na 1 kg krmiva

Vitamín A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; Meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid manganatý) 31 mg, selén (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinok (oxid zinočnatý) 30 mg;

Dávkovanie

Kŕmte 1-2 krát týždenne toľko, koľko zvieratá dokážu prijať za pár minút.

Balenie

10 gramov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: