GlasGarten Environment Aquarium Soil Powder 4L

Kód: 489
Neohodnotené
Značka: GlasGarten
16 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
  • náš nejlepší substrát pre krevetky a rastiny
  • prirodzeným spôsobom znižuje a stabilizuje hodnotu pH 
  • čistí vodu, čím zabezpečuje v akváriu kryštáľovo čistú vody
  • s fulvovými kyselinami pre optimálne naštartovanie akvária

Detailné informácie

Podrobný popis

GlasGartenEnvironment Aquarium Soil Powder je aktívna pôda rôznych spálených a sterilizovaných pôd, špeciálne vyvinutá pre použitie v akváriách.

Prirodzene znižuje a stabilizuje hodnotu pH (v závislosti od východiskovej vody na cca 5,5 - 6,5), ako aj tvrdosť vody, a vytvára tak v akváriu optimálne podmienky pre rastliny a zvieratá, ktoré sa v mäkkej vode cítia príjemne.
Táto pôda v akváriu vytvára krištáľovo čistú vodu
Substrát je bohatý na prírodné živiny pre nádherný rast rastlín a krásne zelený mach. Obsiahnuté fulvokyseliny tiež zlepšujú prostredie pre rastliny a naštartovanie akvária

Substrát vyrába známa značka pre chovateľov GlasGarten, ktorá pre neho bola niekoľkokrát v Japonsku a tam našli výrobcu pôdy s dlhoročnými skúsenosťami ako partnera, ktorý vyrába subsrát v prvotriednej kvalite.

Tento substrát je veľmi obľúbený medzi chovateľmi trpasličích kreviet a okrasných rýb, ako aj v oblasti aquascapingu a akvarijných rastlín pre vodné rastliny, pretože je ľahko použiteľný, dodáva aquascapu, alebo krevetám prirodzený vzhľad a vytvára ideálne prostredie pre vodné rastliny a obyvateľov akvária. 

Návod na použitie 

Pred použitím nepremývajte 

Nevhodný pre ryby, krevety alebo rastliny, ktoré vyžadujú vysoku hodnotu pH 

 

Odporúčaná výška substrátu: Minimálne 4 cm

Obsah: 4 litre

Farba: čierno-hnedá

Zrnitosť: 1 - 2 mm

Vyrobené v Japonsku

GlasGarten je súkromná značka známych chovateľov kreviet z Hamburgu, bratov Logemannovcov. Pod touto značkou sa ponúka veľa skvelých produktov na chov trpasličích kreviet a iných bezstavovcov, a taktiež na aquascaping. Patria sem predovšetkým rôzne druhy krmív, ale aj bakteriálne prísady a kondicionéry vody. Pre rastlinné akvária a aquascaping sú obzvlášť zaujímavé substráty Environment Soil a nádrže z bieleho skla GlasGarten.