NatureHolic Cambarellusfeed CPO / Dwarf Crayfish Feed - Krmivo pre raky CPO 4g (Vzorka)

Kód: 5491
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Skladom

Vďaka vysokému obsahu bielkovín je Cambarellusfeed vhodný pre všetky druhy trpasličích rakov, najmä však pre obľúbený CPO , Cambarellus patzcuarensis orange.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vo svojom prirodzenom prostredí uprednostňujú raky pestrú stravu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín je Cambarellusfeed vhodný pre všetky druhy trpasličích rakov, najmä však pre obľúbený CPO , Cambarellus patzcuarensis orange.

Hlavné vlastnosti

  • Krmivo neobsahuje podradnú rybiu múčku
  • Spracovaný hmyz a kôrovce dodávajú krmivu kvalitný obsah bielkovín, ktorý obsahuje okrem iného aj chitín, ktorý je nevyhnutný z hľadiska fyziológie výživy a podporuje najmä trpasličích rakov pri tvorbe panciera.
  • Rastový hormón ekdyzón podporuje citlivý proces výmeny panciera.
  • S mäkkými tyčinkami sú trpasličie kraby zásobené všetkými živinami, ktoré potrebujú, aby mohli zdravo rásť a úspešne sa rozmnožovať. 
  • Vodoodolné, no stále mäkké tyčinky s cca. 10 mm môžu trpasličí kraby optimálne držať svojimi kkepetami a pomaly ich obrýzať.
  • Výsledkom je menšie znečistenie vody, pretože tyčinky sa nerozkladajú na jednotlivé zložky ako iné tyčinky a nevsakujú do substrátu. K dobrej hygiene vody prispieva aj výborná stráviteľnosť.

Dávkovanie

Kŕmte 1-2 krát denne toľko, koľko zvieratá znesú v priebehu niekoľkých minút. Kŕmte striedmo, zvyčajne stačia 1-3 tyčinky na kraba.

Zloženie

Hmyz, zelenina, mäkkýše a kôrovce, bakteriálna bielkovina z Corynebacterium glutamicum, rastlinné bielkovinové extrakty, listy (5% brezové listy), oleje a tuky, riasy, bylinky

Analytické zložky: Vitamín A 20000 IU, Vitamín D3 (E671) 1500 IU, Vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; Meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid manganatý) 31 mg, selén (seleničitan sodný) 0. zinok (oxid zinočnatý) 30 mg; Senzorické prísady: farbivá

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: