Borneo Wild Shield 4g (Vzorka)

Kód: 2233
1 hodnotenie
Značka: Borneo Wild
2,50 €
Skladom

Borneo Wild Shield je prírodný produkt, ktorý podporuje rast, imunitu a obranyschopnosť krevetiek. Znižuje takisto mieru úhynu. Absorbuje toxíny ako NO2, NH3/4, NO3, H2S a asimiluje organický odpad, čím vytvára vyvážené prostredie v akváriu s vysokým biologickým zaťažením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Borneo Wild Shield je prírodný produkt, ktorý podporuje rast, imunitu a obranyschopnosť krevetiek. Znižuje takisto mieru úhynu. Absorbuje toxíny ako HNO2, NH3 / 4, NO3, H2S a asimiluje organický odpad, čím vytvára vyvážené prostredie v akváriu s vysokým biologickým zaťažením.

Základné vlastnosti

  • 100 % prírodný produkt
  • podporuje rast, imunitu a obranyschopnosť krevetiek
  • znižuje mieru úhynu
  • absorbuje toxíny ako NO2, NH3/4, NO3, H2S a asimiluje organický odpad

Dávkovanie

Po výmene vody dávkujte 1 odmerku na 200 litrov vody, aby ste udržali jej kvalitu. Používajte dvakrát týždenne, ak máte veľmi zlú kvalitu vody, vysoké biologické zaťaženie, alebo bezdôvodný úhyn krevetiek.

Zloženie

Prospešné mikróby, nepatogénne baktérie, beta-glukán, karotenoid, enzýmy, ženšen / PSB extrakt, zázvor, mledzivo, mannanové oligosacharidy, aminokyseliny, vitamín A / D / E / B skupina / K / H, kyselina fóliová, kyselina nikotínová , kyselina pantoténová, elektrolyt, rôzne minerály

Obsah balenia

4 gramová vzorka

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: