Aqua Rebell Mikro Basic Eisenvolldünger - 500 ml

Kód: 756
Neohodnotené
Značka: Aqua Rebell
13 €
Skladom

Mikro Basic - Eisenvolldünger

V rastlinnom akváriu môže byť množstvo živín obsiahnutých v akváriovej vode nedstatočné.

Aqua Rebell Eisenvolldunger je komplexné mikroprvkové hnojivo obsahujúce železo, mangán, meď, zinok, bór a molybdén. Okrem toho je obohatený komplexom draslíka a horčíka. Hnojivo je chemicky stabilizované, takže všetky jeho zložky sú vo vode pre rastliny dostupné po dlhšiu dobu

Toto hnojivo je vhodné pre všetky krevetky a ostatných obyvateľov akvária.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah živín:

10 ml na 100 l akvarijnej vody spoločnosti Mikro Basic Eisenvolldunger zvýši koncentráciu:
K - 0,06 mg / l
Mg - 0,40 mg / l
Fe - 0,10 mg / l
Mn - 0,0475 mg / l
Cu - 0,006 mg / l
B - 0,004 mg / l
Zn - 0,002 mg / l
Mo - 0,004 mg / l

Aqua Rebell Eisenvolldunger je hnojivo obsahujúce mikroprvky spolu s draslíkom a horčíkom určeným pre všeobecné i rastlinné akvária. V akváriu s množstvom rýb sa niektoré makroprvky ako dusík a fosfor vytvárajú v prírodných procesoch.

Iba v prípade silne osvetlených akvárií s veľkým množstvom rastlín je potrebné dodatočné doplnenie živín aj o Fosfor a Dusík.

Aqua Rebell Eisenvolldunger je hnojivo, ktoré poskytuje rastlinám živiny, ktoré sú opakovane chemicky stabilizované. Tieto procesy výrazne uľahčujú asimiláciu kľúčových chemických zlúčenín, ktoré sú pre rastliny k dispozícii dlhú dobu.

Dávkovanie:

Aqua Rebell Eisenvolldunger sa môže dávkovať raz týždenne, alebo každý deň.

V porovnaní s Aqua Rebell Flowgrow obsahuje hnojivo Eisenvolldunger prvky, ktoré sa postupne a rovnomerne prispôsobujú rastlinám vďaka chelatátorom EDTA, DTPA a HEDTA. Preto toto hnojivo funguje perfektne aj ako denne, ako týždenné hnojivo. Hnojivo je úplne neškodné pre ryby, krevety a bezstavovce. Obsahuje stopy medi, ktoré sú absolútne neškodné pre živé organizmy.

Dávkovanie pre 100 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 2ml za deň
Stredné + CO2 1,5ml za deň
Bez aplikácie CO2 10ml každý týždeň

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli dobré výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od podmienok vo vašom akváriu.