Aqua Rebell Makro Basic Phosphat - 500 ml

Kód: 771
Neohodnotené
Značka: Aqua Rebell
12 €
Skladom

Silné osvetlené akvária a malý počet malých rýb môže viesť k nedostatku makroelementov, čo spôsobuje pomalý rast rastlín. Makro Basic Phosphat je hnojivo obsahujúce nevyhnutné makro prvky, ako je fosfor a draslík. Vďaka tomuto hnojivu budú rastliny  rásť sviežo a nádherne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsah živín:

1 ml na 50 l vody Aqua Rebell Makro Basic Phosphat zvýši koncentráciu:
PO4 - 0,10 mg / l
K - 0,04 mg / l

Aqua Rebell Makro Basic Phosphat je kľúčové makroprvkové hnojivo obsahujúce fosfor a draslík, ktoré môže byť dávkované do akvária raz týždenne, alebo aj formou denných malých rozložených dávok.
Fosfor je prvkom, ktorý výrazne urýchľuje rast rastlín. 
Aqua Rebell Makro Basic Phosphat je profesionálne hnojivo vytvorené pre akvárium.

Dávkovanie pre 50 litrov vody z akvária:

Osvetlenie: Dávka:
Silné + CO2 1ml za deň
Stredné + CO2 0,5ml za deň
Bez aplikácie CO2 1-2ml každý týždeň

 

Tento návrh dávkovania je iba návod. 

Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, možno bude potrebné dávku zvýšiť alebo znížiť v závislosti od konkrétnych podmienok vo vašej nádrži.
Pamätajte, že okrem makroprvkového hnojiva, ako je napríklad Aqua Rebell Estimative Index, rastliny potrebujú aj kompletxné mikroprvkové hnojivo

Odporúčame vykonať týždennú výmenu vody 25-50%. V prípade pridávania tohto hnojiva sa ubezpečte, že v nádrži máte optimálnu koncentráciu CO2: 20-30 mg / l.

Makro Basic Estimative Index bol vytvorený tak, aby sa zabránilo akumulácii nadbytočných makroprvkov v nádrži. V prípade príliš vysokých koncentrácií dusičnanov alebo fosfátov obmedzite dávku hnojiva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie